Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
kuger - майстор
пет мар 11, 2022 11:50 amАБВ потребител написа:
В България ,а и не само, алкохола и кофеиновите продукти, т.нар. слаби наркотици, няма да оставят един здраво мислещ човек. Няма да се очудя, ако скоро се появи форум за храненето някъде, примерно с въпроси от сорта на, с коя ръка да се храня или кога да преглъщам храната. Незнам дали има някаква цел това мероприятие ,сигурно има, но в крайна сметка ,всеки сам решава какво да яде и пие. Ще дойде момент когато няма да ни питат изобщо за тези работи, и някой друг ще определя с какво да се храним. И това време не е много далече. Отделете време и се замислете за тези неща, защото те ще определят живота който ще живеете. Стряскащо оглупяване цари навсякъде,и това не е никак смешно. :)
Това мнение не му е тук мястото!
АБВ потребител - специалист
Да със сигурност си прав. Исках само повече хора да вземат да се замислят за тези неща, защото е жалко да видиш млад, здрав ,два метра мъж да се държи като безхарактерна мишка. Електрожени и след нас ще има, обаче ако не се променим ние българите, не ни чака нищо добро за напред. :) Нямам предвид темата тук във форума , не ме разбирайте погрешно, а по принцип. Много учудващ е факта, че уж безобидното на пръв поглед кафенце, кара много хора да не могат без него ,и да се държат странно, приемайки откачени неща за нормални. :)
Nic
Здравейте!
Да попитам какво Ви е мнението за този инвертор https://praktiker.bg/bg/Zavar%C3%A0chni ... A/p/121476
Ще се ползва за хоби, да се заваряват разни неща по вилата. Може и да ми препоръчате някакъв друг модел, за подобна цена, може и малко по-висока.
Благодаря Ви предварително за Вашите мнения!
speka_rs - майстор
пон мар 21, 2022 12:41 pmNic написа:
Здравейте!
Да попитам какво Ви е мнението за този инвертор https://praktiker.bg/bg/Zavar%C3%A0chni ... A/p/121476
Ще се ползва за хоби, да се заваряват разни неща по вилата. Може и да ми препоръчате някакъв друг модел, за подобна цена, може и малко по-висока.
Благодаря Ви предварително за Вашите мнения!
Ако ти стигат 3.25 електроди, работих с DEL MMA 145 и много ми хареса. Ако се купи от AIG welding могат да се ползват 10% отстъпка за хора от форума.
agj - майстор
пон фев 21, 2022 8:25 pmИндианец написа:
Трафчетата са по-големи кучета ужким и доколкото четох не се скапват толкова бързо от влагата.
Също не могат да горят и базични електроди.
Много не им разбирам на тия машини, ама само знам, че евтините инвертори са малко тото, един електрод и половина му беше ресурса. :-D
Не разбираш, ама коментираш!
Затова сме на това дередже!
Системно чета всякакви глупости писани по форуми и в клюкарника. И най лошо е че пишештите толкова си вярват че чак и на' бой' скачат като им кажеш че пишат глупости!
Nic
Все още се колебая при избор на електрожен, дали да е инверторен електрожен MMA или комбиниран MMA и MIG. Ще се ползва на вилата, т.е за домашно любителско ползване.Да Ви питам това дали си заслужава
https://www.emag.bg/telopodavasht-inver ... on_history
agj - майстор
пет мар 25, 2022 10:39 amNic написа:
Все още се колебая при избор на електрожен, дали да е инверторен електрожен MMA или комбиниран MMA и MIG. Ще се ползва на вилата, т.е за домашно любителско ползване.Да Ви питам това дали си заслужава
https://www.emag.bg/telopodavasht-inver ... on_history
Купи си машина с осигурен сервиз и с възможно по дълъг гаранционен срок.
Информативно!

ИЗА 190 се предлага без кабели,маса и ръкохватка.
При желание се продават отделно!

Цена 420 лв.


Не бях запознат с тази подробност.


Поздрави!
kuger - майстор
съб мар 26, 2022 7:24 pmMadras написа:
Информативно!

ИЗА 190 се предлага без кабели,маса и ръкохватка.
При желание се продават отделно!

Цена 420 лв.


Не бях запознат с тази подробност.


Поздрави!
И, от къде я имаш тая информация?
Купих ИЗА 190 и ми дойде комплект! Вярно преди години....
вт мар 29, 2022 2:49 pmkuger написа:
съб мар 26, 2022 7:24 pmMadras написа:
Информативно!

ИЗА 190 се предлага без кабели,маса и ръкохватка.
При желание се продават отделно!

Цена 420 лв.


Не бях запознат с тази подробност.


Поздрави!
И, от къде я имаш тая информация?
Купих ИЗА 190 и ми дойде комплект! Вярно преди години....
Здравейте.
Информацията е от собственика!
Също така няма отстъпка за форума.
Надявам се да няма други изненади.
Поздрави!

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: