Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
gogo7777 - майстор
Не мисля да ви обяснявам. :drinkers:

ПП....при 400А ще ти се разтопи маската на главата
agj - майстор
съб юни 18, 2022 11:11 pmgogo7777 написа:
ПП....при 400А ще ти се разтопи маската на главата
Ти пък! Сериозно ли?!
От време на време ми се случва да извършвам някой операции на 300 Ам...... Ми нищо и няма на маската! :cool:
gogo7777 - майстор
Говорихме за електрожен :wink:
agj - майстор
За каквото и да си говорим 300 Ам. са си 300Ам.!Е може да има малко разлика във влиянието им между видовете заваряване, но маските така или иначе издържат :)
АБВ потребител - специалист
Колега, с чичо Гого , не се спори. :-D Има една поговорка , колкото повече си мислиш че знаеш, толкова повече всъщност, не знаеш. :)
ПП...........За да се стопи маската от такъв ток , трябва да е направена от найлон :-D
Последна промяна от АБВ потребител на вт юни 21, 2022 12:52 pm, променено общо 1 път.
АБВ потребител - специалист
:) Тези пичове заваряват с 1000 ампера , как не им се стопяват маските незнам :-D



raim433 - напреднал
Здравейте колеги. Можели малко помощ!
Ползвам схема с tl494 с ir2110 и работи обачее не вдига ток заваря някъде 20-30А
Съмнявам се от ТТ. Ще можетели да ми кажете как да изчисля ТТ товарния R е 22ом. Благодаря предварително.
Здравейте на всички, казано честно доста страници прочетох и сайтове прегледах за избор на машина за домашна употреба и се спрях на следните варианти:
- Kомбинирано телоподаващо 3 в 1 SHERMAN DUALMIG 210 S4 /MIG-TIG-MMA, 200 A, ролка 5 кг
- Инверторен телоподаващ апарат АИГ DEL 200 "Synergic Control, 200 А
Ще ви бъда благодарен за вашето мнение.
Благодаря предварително на всеки споделил своето мнение!
Бъдете живи и здрави!

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: