Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
АБВ потребител - специалист
Ето ви още играчки :)
gogo7777 - майстор
Направи подобно на 2 калохерца регулируемо по ток и напрежение ... и ще те позлатя.
:partyman:
АБВ потребител - специалист
нед ное 21, 2021 12:18 amgogo7777 написа:
Направи подобно на 2 калохерца регулируемо по ток и напрежение ... и ще те позлатя.
:partyman:
От много време ти е влезнала тази муха в главата. :) Защо пък точно 2-кхца. Същото може да се направи и с една кра-кра примерно. :-D Само че като раничка отзад на гърба. :) Може и в ръцете, но ще иска корави предмишници. :-D За мен, най удачния вариант е електрожен за 150 лв от пазара и побългаряване, като се ползват кутията и някой други части. След това имам прилична машина за работа. Но това си е мое мнение. :)
gogo7777 - майстор
Не ми трябва електрожен, а мощно захранване.
АБВ потребител - специалист
нед ное 21, 2021 10:55 amgogo7777 написа:
Не ми трябва електрожен, а мощно захранване.

Мога да го направя, стига да си струва. :) Невъзможни неща няма, или са доста малко :) Трябава да дадеш подробности за какво ти трябва. Какъв е товара, каква мощност и др. Играта не е малка за такава задача. :)
АБВ потребител - специалист
И един съвет от мен ако позволите. Избягвайте покупките на инструменти втора употреба от такива сайтове като , олх, базар и др. Всичките възможни боклуци са събрани там, и то повечето на цени на новото в магазина. Там важи с пълна сила приказката ,с трици маймуни да хващат. :)
АБВ потребител - специалист
Като казвам боклуци, има даже в буквалния смисъл. Тази мания за лесни пари, и тарикатлъците да изклатим някой е станала толкова голяма , че ни пречи да изплуваме като народ.Някой хора трябва да разберат най после ,че в природата има точни закони, и няма начин да я изклатим.Колкото се мислим за по умни от нея, толкова повече ще потъваме, клатейки се един друг .Да се възползваш от некомпетентноста на хората по този начин е най грозната и долна измама. Запомнете едно нещо, че САМО хората които играят по правилата в този живот, природата е щедра към тях. И друго, докато не се научим да НЕ си хвърляме фасовете и чашките от кафе през прозореца на колата, няма да се отлепим от дъното още доста години.
Прикачен файл:
a337316d4e001f344678a978557e8db0.jpg
a337316d4e001f344678a978557e8db0.jpg (61.86 KиБ) Видяна 883 пъти
Здравейте, насочил съм се към този електрожен. Някой са има мнение за конкретната машина или фирмата.http://pchelata.eu/%D0%B8%D0%BD%D0%B2%D ... art-arc200
Здравейте, насочил съм се към този електрожен. Някой са има мнение за конкретната машина или фирмата.

http://pchelata.eu/%D0%B8%D0%BD%D0%B2%D ... art-arc200
MamaMy - майстор
нед дек 05, 2021 6:45 pmАБВ потребител написа:
Като казвам боклуци, има даже в буквалния смисъл. Тази мания за лесни пари, и тарикатлъците да изклатим някой е станала толкова голяма , че ни пречи да изплуваме като народ....
М'чи к'во му е на електроженчиту? У Африка и у гетото работи, а у вас не. Да'н би тока ви да е друг?

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: