• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
mobilis - специалист
Не знам дали темата е за тук, но ми трябва лист неръждавейка /. Обърнах Google и попадам само на фирми, които внасят на рулони и големи листове. И никъде не пише цени, а съм чувал, че е скъп материал.
Моля да ме насочите къде в София има склад, магазин или работилница, където ще бъдат добри да ми отрежат едно парче с размери 60х80 см. За кухненски плот ми трябва.
Благодаря предварително.
baharkadirov - специалист
Ако ще я ползваш ,като гръб зад котлони(под аспиратор) ,можеш да ги откриеш в магазините за мебелен обков.А ако е с друго предназначение-в големите хипермаркети ги има....
Stefan2000 - специалист
В двора на търговска зона Сердика ли беше Средец ли? По линията на автобус 72, след като пресече Бул. Ц.Борис. Там имаше магазин/склад за неръждевейка, от който съм си купувал тръби. Имаха и ламарини, шини, електроди... Но дали още съществува, не знам.
mobilis - специалист
Stefan2000 написа:
В двора на търговска зона Сердика ли беше Средец ли? По линията на автобус 72, след като пресече Бул. Ц.Борис. Там имаше магазин/склад за неръждевейка, от който съм си купувал тръби. Имаха и ламарини, шини, електроди... Но дали още съществува, не знам.
Благодаря колега. Ще прескоча натам да видя. За големите хипермаркети - ходих в Практикер но не видях.
masterval - майстор
Бях ти писал едно лично, както и да е.
Само да спомена, че ако е за плот, ти трябва специална стомана, казваха й "хранителна" - вероятно е нещо като хром-никел 18/10 за прибори. А за гръб може и т.н. инокс.
mobilis - специалист
masterval написа:
Бях ти писал едно лично, както и да е.
Само да спомена, че ако е за плот, ти трябва специална стомана, казваха й "хранителна" - вероятно е нещо като хром-никел 18/10 за прибори. А за гръб може и т.н. инокс.
Благодаря, не го знаех този факт. То да не излезе майка си и баща си като цена.

пс. не бях видял личното.


едит: в моя телевизор ли е проблема изписването на някои думи само с главни букви?
CARRION - специалист
Цените са от 5,40 нагоре, зависи дали е полирана, матова, със защитно фолио и т.н.
sstambo - специалист
Колеги, за да не пускам на ново сьщата тема, и мен ме интересува от кьде в София мога да си купя ламарина нерьждавейка 100/75 см? Предназначението и ще бьде за покрив на вьншно тяло на климатик. :prost:
sstambo написа:
Колеги, за да не пускам на ново сьщата тема, и мен ме интересува от кьде в София мога да си купя ламарина нерьждавейка 100/75 см? Предназначението и ще бьде за покрив на вьншно тяло на климатик. :prost:
"Ангел Стоилов 96" режат по ширината на листа. С други думи, ако листа е метър на два ще отрежат метър на 75 сантиметра. Ако листа 1.5х3 ще трябва да си купиш 1.5х0.75 и срещу заплащането на още един отрез ще имаш 1х0.75
sstambo - специалист
Много ти благодаря колега ,утре ще отида да видя дали ще стане работата. :prost:
  • 1
  • 2

Тема "Лист "неръждавейка", откъде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: