• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
agj - майстор
gogo7777 написа:
Ама тогава коментирахме презентацията на поредното китайско чудо.....сега кво разправяш, че съм казал, че мед и сплавите и не се заваряват на ВИГ.....До кога ще се правиш на луд. Жокер....то и такъв не ти трябва като не го разбираш, вдя се :lol: . Като се докачаш с мене, поне бъди потготвен. Кво целиш не знам....търсиш нещо невярно в постовете ми ли?
Припомням ти за пореден път какво си отговорил тогава :
gogo7777 написа:
.Жълто се заварява с една машинка......казва се ......на Готьие. Алуминия, магнезия /не като сплав/, медта,месинга кво ги правим :lol:
Всъщност кое в това изложение е вярно :lol:
,за да стане вече напълно ясно кой се прави на луд!!!!!
gogo7777 - майстор
Е какво разбра от цитирания пост....НИЩО. Какво си подчертал и ква асоциация направи с "жълтото". Кухата лейка си е куха лейка.... :lol:
Е сега след като видя че може....жълто и ,мед на ВИГ, няма какво друго да кажеш ......., типично в твой стил!Иначе си цар на глупостите ,а вече ставате двама .... ! Ми ,мога само да ви пожелая - дано да има съфорумци които по малко да ви вярват,че иначе нещата стават доста зле!
Сто пъти съм ти казвал, че лесно се четат глупости, а трудно се проумяват. Заради тебе повече не пиша глупости тук. :wink: Тематично отдавна отговарям само на лични.
agj - майстор
gogo7777 написа:
Е какво разбра от цитирания пост....НИЩО. Какво си подчертал и ква асоциация направи с "жълтото". Кухата лейка си е куха лейка.... :lol: .
Щом мина на обиди значи изпадащ в безпомощност! :-D :-D
gogo7777 - майстор
Безпомощен съм :wallbash: :igitt:
Предавам се.....нямам думи повече.
gogosto - специалист
Приятели и майстори на заварките днес прочетох новината - http://zapernik.com/2016/11/09/17669/#comment-30275 ще се заварява под водата на язовир Студена. Аз до колкото знам най големия враг на заварката е водата (скоро го изпитах при промяна на парната инсталация в къщи -три пъти източвах инсталацията докато оправя шуплите от стичащата се вода) Има ли такова чудо заваряване под вода или новината е блъф.
MamaMy - майстор
Че това е едно от най-скъпо платените професии. Водолаз-заварчик. :)
fill - специалист
gogo7777 написа:
...
Сто пъти съм ти казвал, че лесно се четат глупости, а трудно се проумяват. Заради тебе повече не пиша глупости тук. ...
Ако може да не ги пишеш и заради мен...Не за друго,ми трудно чета глупости...дрът съм...
Filomatis - специалист
gogosto написа:
Приятели и майстори на заварките днес прочетох новината - http://zapernik.com/2016/11/09/17669/#comment-30275 ще се заварява под водата на язовир Студена. Аз до колкото знам най големия враг на заварката е водата (скоро го изпитах при промяна на парната инсталация в къщи -три пъти източвах инсталацията докато оправя шуплите от стичащата се вода) Има ли такова чудо заваряване под вода или новината е блъф.
https://youtu.be/sK0664PC72U
gogosto - специалист
Ясно изгледах клипа. Интересно дали има шупли от водата при тея заварки :)
fill - специалист
gogosto написа:
Ясно изгледах клипа. Интересно дали има шупли от водата при тея заварки :)
Чекаме майстор гого да се изходи по въпроса с "давещия се" заварчик.

За "шуплите" - нема.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "ТИГ Заваряване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: