• 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 56
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Andri01 - майстор
ср юли 17, 2019 8:03 pmagj написа:
ср юли 17, 2019 12:47 pmnpace написа:
ср юли 17, 2019 12:13 pmaig_welding написа:


Как ще фокусираш на по-малко от 5 см?
https://ardes.bg/product/samsung-sm-r32 ... abgl-76570
(не е препоръка за покупка или магазин, само пример за технология и място, където може да се пробва)
Ми пробвай! И докладва за резултата.
Горе в дясно има"смени дизайна". Там минаваш на старата версия. Аз съм с нея и тя определено е по-добра. Но даже и така форума "избледнява" от към посетители и теми,след като се смениха чорбаджиите и... :(
nikolson - майстор
Първо се влиза в някоя тема, тогава се вижда бутона
.................................................................................
Прикачен файл:
new-old.PNG
new-old.PNG (19.79 KиБ) Видяна 4247 пъти
agj - майстор
Преди време бутона "смени дизайна" ми си появяваше при влизане във форума горе в дясно.После изчезна...Сега го търсих по описанието на nikolson !!Ми няма го ТАМ ...И най случайно и изнендващо го откривам тук:
Прикачен файл:
71298217_493999887824167_1256439253051637760_n.jpg
71298217_493999887824167_1256439253051637760_n.jpg (32.17 KиБ) Видяна 4207 пъти


Само че колкото вие можете да го задействате от тази картинка толкова мога и аз !!!Нито от телефона нито от таблета функционира ! :x Единствино можах да го задействам от компа!А бе тъп е станал тоя форум !Незнам на кой болен мозък му е дошло на ум да го тури чак там долу тоя бутон #-o
Lutchezar - майстор
От хром в андроид си слагаш една човка на "Desktop site" в настройките и може да го промениш.
agj - майстор
ср сеп 25, 2019 5:40 pmLutchezar написа:
От хром в андроид си слагаш една човка на "Desktop site" в настройките и може да го промениш.
Благодаря! Получи се! Само не ми е ясно защо собственици ли,дизайнери ли или каквито и да са там....защо ни усложняват и без това изнервения и напрегнат живот?!
Lutchezar - майстор
Обаче.
При връщане на мобилния изглед на андроид устройството пак остава старата версия. А аз свикнах с новата. Съответно долу има бутон който работи, но само докато върне новата.
Така се постига пълен кръговрат Стара->нова и нова->стара.
agj - майстор
пет сеп 20, 2019 9:20 pmnikolson написа:
Бих искал разяснение за разликите между два модела:
-------------------------------------------------------------------------------------
........модел А.........................--- ......................модел Б .......................

време за реакция 1/30000 сек --- ................1/35000 сек........................
с два оптични сензора.............--- ...............с 4 оптични сензора.............
визьор видимост 100х83мм .....--- ................100х93мм...........................
Разликата в цената е около 25 лева. И двете са клас 1/1/1/1. И двете са с торба за съхранение и пренос. Какво предимство, или нужда е това? По-скъпата (модел Б) е по избор между лъскава или матова. Само естетичен избор ли е?
Разликата е само във визьорите.Естествено че с по големия е по добре.За хоби работа обаче не виждам смисъл .А като недостатък на по големия е съответното и по голямото тегло на цялата маска. П.П.А сега видях че едната е с два а другата с четери сензора.Принципно четирите сензора дават по добра сигурност.Но при китайските маски това не точно така.Може да се окаже че тази с двата сензоря е по добра.Това обаче може да се установи само след като известно време се поработи с маските.
agj - майстор
ТУК Се организира масова поръчка на оригинални немски стъкла със златно покритие-Aulektro.Които желае може да се включи!
vancho20 - специалист
Голяма ли е разликата между adf 510 и 616 :?
vancho20 - специалист
нед апр 05, 2020 10:49 pmvancho20 написа:
Голяма ли е разликата между adf 510 и 616 :?
https://www.onlinemashini.bg/zavara4en- ... -mm-/40523
Тази дали е с 4 сензора, никаде не пише
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 56

Тема "Маски и шлемове за заваряване-всичко за тях и избор на маска" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: