Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Здравейте, през изминалата седмица на есенния технически панаир в Пловдив имаше изложен Del mma 125 инверторен електрожен. Според мненията, които съм чел, останалите модели на марката са добри. Впечали ме компактността на играчката. Според хората на щанда, след изгаряне на 3 електрода 3,2мм трябва малко почивка, а при 2.5мм няма "умора". Как мислите ще върши ли работа за домашни условия ?
Поздрави! :)
kabel96 - специалист
Първо искам да благодаря на хората от фирмата за чудесните им машини и отношението към клиента.Вече 5-6 машини съм купил от тях и на панаира купихме още една 160 за приятел.Вече седмица не е спирала,заварява планки на чукове за шредер на 160 ампера и нито веднъж не е изключила.Това малкото мислим да го вземем вместо колие на връта а и ще върши работа.Вземай и не се чуди.
npace - специалист
Ако искаш единствен електрожен за домашно ползване, а не супер мобилна машина за разнасяне по-добре нещо 150-160 ампера. Ако някога поискаш да завариш нещо по-дебело с по-як 3.2 електрод 125 ампера няма да ти стигнат. Не че ще ти се наложи или няма друг начин, ама "за всеки случай". Българи сме все пак. :-D

Марката и хората зад нея са супер, във форума можеш да ги намериш тук:
memberlist.php?mode=viewprofile&u=68507
plamen6703 - майстор
чет окт 03, 2019 9:20 ammilen_kisiov написа:
Здравейте, през изминалата седмица на есенния технически панаир в Пловдив имаше изложен Del mma 125 инверторен електрожен. Според мненията, които съм чел, останалите модели на марката са добри. Впечали ме компактността на играчката. Според хората на щанда, след изгаряне на 3 електрода 3,2мм трябва малко почивка, а при 2.5мм няма "умора". Как мислите ще върши ли работа за домашни условия ?
Поздрави! :)
Дано това, което си написал е по-скоро да се похвалиш, отколкото да питаш, че иначе не говори добре за теб!
Имал си възможност да задаваш всякакви въпроси на място и да пиеш "вода" от извора преди да закупиш електрожена и след това, вместо да питаш във форума :wink:
Самият ти да изгориш три електрода 3.25 мм. ще искаш да починеш малко, ползвай си машината както са ти казали "хората зад щанда" и ако решиш може и на частно да заваряваш с нея :-D
Аз съм клиент от няколко години "на хората зад щанда" и до момента оплаквания нямам от тяхна техника!
Успех! :partyman:
Пак съм аз. Благодаря ви за помощта! Вече с сдобих с "играчката". Първите впечатления само много добри. Много приятно работи. :supz: :)
gogo7777 - майстор
Как заварявя, когато е включен през 20-30 метра удължител? Пробвай го с 1,6 мм електрод и сподели, моля. На агрегат може ли да се включи....също ме интересува.
чет окт 03, 2019 9:20 ammilen_kisiov написа:
Здравейте, през изминалата седмица на есенния технически панаир в Пловдив имаше изложен Del mma 125 инверторен електрожен. Според мненията, които съм чел, останалите модели на марката са добри. Впечали ме компактността на играчката. Според хората на щанда, след изгаряне на 3 електрода 3,2мм трябва малко почивка, а при 2.5мм няма "умора". Как мислите ще върши ли работа за домашни условия ?
Поздрави! :)
Здравейте,

Нов съм във форума! Радвам се да се запозная с всички вас, макар и по мейл. И аз, като всеки българин, повечето неща си ги правя сам, затова много често се налага да потърся помощ/ съвет от някого. Ще се радвам да сме си полезни.

Та по темата:

И аз вчера си закупих такава машина. Бих могъл да кажа само, че е страхотна. За моите нужди ( непрофесионални ) е достатъчна. Найстина немога да не отбележа страхотното отношение на служителите в магазина. Тези хора те карат да се отпуснеш и да се насладиш на бъдещата покупка, която ще направиш, защото няма как да не си купиш нещо :o . Компетентни, усмихнати, отзивчиви ( малко останали такива ) и т.н. Мисля , че си направил правилният избор. Със здраве да ползваш машината!

Поздрави,
sokolov.91 - майстор
Влизам и аз в групата на Дел. Днес се сдобих със 125 амперовия модел. И започвам да се уча да заварявам. Човека в магазина на АИГ е страшен пич. :partyman:
VLADO66 - майстор
Не знам колко са български, защото много приличат на хасковските електрожени, не че е лошо, но.Никъде не видях подробни описания по сайта им.Например на този модел колко му е напрежението на празен ход?

Тема "Del mma 125 инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: