• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Avas_co - майстор
koveslav написа:
bobi.r написа:
tihomir123 написа:
Аз си купих от АИГ един DEL MMA 160 много добра машина не изключва изобщо при натоварване в сравнение с другите такива апарати ама китайски
Аз имам DEL MMA 160 и сам доволен от машинката фирмата АИГ са мого точни и пекани не купуваите ИЗА от панчо ментрата от сандански пробутва чисти китаиски ментаци за бг производство :cool:
Е,много добре за електрожените.Аз имам и електрожен на Вики-Б и комби апарат електрожен+телоподаващо на Дел,имам и машина на Есаб.А двама мои приятели имат по един от двата модела на Пансим.Всички машини работят напълно безотказно и са със стаж и нито една "не изключва при натоварване".Имам и колеги със железарски работилници,които от години работят ежедневно с китайци от Хасково,също безпроблемно.Познавам и хора,които работят с машини от Драгозов.И кво праим ся? Струва ми се,че пак почваме да си говорим щуротии,като в един по-ранен етап на темата... Айде вече да я караме малко по-сериозно.
Сигурен съм,че и пичовете от АИГ(наистина сериозни хора,но вие някак неуместно си позволявате да ги намесвате),които и аз лично познавам,въобще не биха одобрили подобни нетактични изцепки.
Ковеслав, ти си от хората, които ме знаят лично, и то доста по-добре от, който и да било от тук присъстващите, та не случайно те питах - дали знаеш как ми се нарича фирмата. Ми, не знаеш.
Тая пумия я изля някой от тия, които са ми писали фактура, и аз пари съм им давал.
Съжалявам, но май няма как да имам задръжки да си го кажа вече.
Сбогом, и благодаря за рибата.
koveslav - майстор
bobi.r написа:
.....кво да се замислат админите ......
Кой ти даде информация кой кой е и откъде е в този форум?Нали не искаш да ме убедиш,че хей-така гледайки кой-как пише,интуитивно усещаш как му се казва фирмата?И този дето ти даде информацията наясно ли е какво прави и че това най-малкото е незаконно?Според мен това е повече от тревожно и всеки трезво мислещ участник тук ще се притесни за сигурността на данните си....
Virtex - майстор
Никои не му е давал информация, стар участник е, просто го е страх да си пише с ника, защото на някои ще му писне и наистина ще го намери :) Писа няколко пъти с различни никове из темите за електрожен, явно наистина е обиден от нещо и сега се прави на интересен :-D
Avas_co - майстор
Virtex написа:
Никои не му е давал информация, стар участник е, просто го е страх да си пише с ника, защото на някои ще му писне и наистина ще го намери :) Писа няколко пъти с различни никове из темите за електрожен, явно наистина е обиден от нещо и сега се прави на интересен :-D
Това мисля не е лошо да го напишеш и в отцепената тема.
Едва ли ще ме огрее, но много бих искал да знам кой е тоя ...
Avas_co - майстор
Сега се загледах в една друга отцепена тема, и ми е чудно модераторите как го траят това ... ( за Запада срещу Изтока иде реч)
То, не е истина, колко пумия е изляло това нещо за няколко поста.
Тук са се изявявали, не малко герои с очевидни ментални проблеми, та чак се затруднявам да се сетя, кой е тоя психо, който се крие зад поредната маска.
Моята грешка, е че се вързах на провокацията на тоя психопат, а реално, аз не се крия и не е чак толкова трудно да научиш неща за мен, стига да искаш.
Както и да е, мисля достатъчно внимание отделихме на това нещо, което не се свени да говори за бащите и майките на други хора, а той кой е ?
agj - майстор
Virtex написа:
Никои не му е давал информация, стар участник е, просто го е страх да си пише с ника, защото на някои ще му писне и наистина ще го намери :) Писа няколко пъти с различни никове из темите за електрожен, явно наистина е обиден от нещо и сега се прави на интересен :-D
А ми направете се и Вие на интересни!Ударете му един голям БАН за вечни времена! Тоя ...ни изтормози всички!Такава неграмотност се вижда рядко!Спомням си че в една две теми за електрожени ,имаше участник с подобни такива неграмотно написани постове ,но те бяха поне малко по културни.Това тук просто е нетърпимо!!
Мисля че има възможност за такъв БАН, с които няма как никога повече да създаде нови регистрации и никове!
dragozow - майстор
Аз не съм му адвокат на Панайот, но го познавам и впечатленията ми са положителни. Какво значи китайски ментета? Ако не са китайците 90% от участниците няма да имат инвертор вкъщи. Първите скопеняци на Deca ги продавахме по 1 500 лв за 170 ампера с ПВ 20%. Сигурно 90% от машините вече идват от там или компонентите за тях.
koveslav - майстор
Дребни душици са това.Всъщност и ние сме в грешка,защото им обръщаме внимание.Единствено недостига на интелект води до решаване на спорове с личностни нападки.Не бива да падаме до това ниво.
Avas_co - майстор
koveslav написа:
Дребни душици са това.Всъщност и ние сме в грешка,защото им обръщаме внимание.Единствено недостига на интелект води до решаване на спорове с личностни нападки.Не бива да падаме до това ниво.
Мисля това изчерпва нещата.
Весели празници желая на всички хора.
На човешкия отпадък, май няма смисъл, той дори и не осъзнава нищожеството си.
bulhomes2 - майстор
bobi.r, като си толкова отворен, що не си покажеш координатите? Ако си прав - няма какво да те притеснява. Иначе си е обикновено хейтърско плюене, което съчетано с неграмотността показва, че сигурно още не си ебал, и да ти се обръща внимание е глупаво.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

Тема "Инверторни заваръчни апарати-всичко за тях" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: