• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
dido7712 - помощник
Здравейте на всички,искам да си купя аргонов апарат до 900-1000лв нещо да ми препоръчате !гледах тиг 200pulse 839lv. И wig tig ac/dc 200 за 1299лв несам запознат с аргона ако може помагаите моля !!!
swissmad - специалист
Ако няма да заваряваш алуминий вземай по-евтината машина с предпочитане да е с вч.запалване на дъгата ,2-4 такта , да може да се регулира газта ,плавно затихване на дъгата.Не ,че неможе да заваряваш и с обикновен инверторен електрожен (макар и не с всички става) с аргон ,ама с другите сгоди е по-благо.За алуминий ти трябва променливотоков апарат.Пулса пък помага при заваряването на по-тънки ламарини.Общо взето зависи за какво ти трябва.
dido7712 - помощник
Мерси братле за одговора .Тряблами за алуминий и сплавитему както казах неразбирам много от аргон и незнаех че тези машини дето съм ги гледал нестават.Мерси !!!Трябва да купя нещо за алуминий да става пулс мулс дане се разучаровам после от машината а и много пари нямям за даване нещо да ме насочите изпробвано изпитано не е за профисионална работа джанти ламарина някоя траба и така!!!данезагрява ръкохватката много бързо и да неисключва машината на 2 минути !!!!!!!
gogo7777 - майстор
Ти българин ли си? Питам за да знам какъв линк да ти посоча. :roll:
dido7712 - помощник
Мен ли питаш за българина !! За апарата нещо нечаткам!
Стоян Петришки - специалист
колега погледни машините на дел ще останеш доволен
dido7712 - помощник
Ок.ще ги видя !мерси!
gogo7777 - майстор
dido7712 написа:
Мен ли питаш за българина !! За апарата нещо нечаткам!
За апарата кво....на теб ти трябла до колкото схванах машина за жанти-манти дастава пулс-мулс за 1000 кинта. Такива машини бол на пазара. Заваряват всичко, даже и траби, немадате разучароват http://vitolux.com/home.php Ръкохватките им незагряват и неизключват .
Всепак виж офертите и на Дел, може данете разучароват.
Иаз съм фен на АС/ДС ,но си купих билет законцерта само за 1000 лева+жената+етаж от бунгалото.
dido7712 - помощник
Мерси колега...ще търся но кой аргонов апарат на Дел нищо неразбирам които да ми върши работа и данесе ядосвам!!!! :?звънах им то под 1900лв нява читав аргон другия е 200а за 2600лв !!!
dido7712 - помощник
:? Някакви предложения кво да си купя нещо изпробвано!??
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 15

Тема "Инверторни заваръчни апарати-всичко за тях" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: