Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
seawolf - напреднал
plamen6703 написа:
Моя го купих от Аргомаркет, когато ИЗА-та даваха за физически и юридически лица 24 месеца гаранция, а при Калоян гаранцията за физически лица беше 48 месеца.
Сега видях, че ИЗА вече са вдигнали гаранцията на 60 месеца за електрожените на физически лица и това е една добра промяна в полза на крайният потребител.
Същата работа и при мен и ми дадоха на място в Аргомаркет да пробвам как заварява, за моите нужди върши идеална работа!
Avas_co - майстор
Според мен, каквото и да вземе няма да сбърка, там дали било от Арго, от АИГ или от на Панайот, все ще е добре.
Имам машини или съм пробвал машините на всичките, имал съм контакти с всичките, ми мога да кажа, че всички са оставили в мен доста добри впечатления.
От там нататък си е въпрос на проби и личен избор.
Когато влагаш в такъв апарат но качествен що годе под 700 лева няма да ти излезе аз например си купих комбиниран три в едно плазмено рязане електрожен телоподаващо но после имаш и други разходи бутилка манометър хубав шлем ръкавици облекло с под 1200 няма да минеш а и няколко курса за работа и квалификация закръгли ги на около 2500 ако ще ставаш заварчик:)
сега започвам да обяснявам ако си правите нещо на село за лозето във фермата, за кокошарника, остъкление на балкона става. Но за професионална работа вземете нещо сериозно.
gogo7777 - майстор
чет юни 09, 2022 7:51 pmhborisov написа:
сега започвам да обяснявам ако си правите нещо на село за лозето във фермата, за кокошарника, остъкление на балкона става. Но за професионална работа вземете нещо сериозно.
Аз тормозя ИЗА 190 вече бая години.....нямам проблеми с нея.
mkocev - специалист
Вземи си телоподаващ апарат :)
Щом ще е за вкъщи отидете до магазина изберете бюджетен да топи поискайте тестване. Вземате 4мм електрод не спирайте заварката п
през целия период ще си покаже качество или ще се издъни. Така се тества електрожен най просто най-новите моде;и имат още много функции.
Но вие го искате за вкъщи.
LazarGanev - "Велик майстор"
чет юни 09, 2022 7:51 pmhborisov написа:
остъкление на балкона става. Но за професионална работа вземете нещо сериозно.
Тия остъкления не бяха от миналия век? Как реши, че питането е за професионална работа? :cool:
preslav - майстор
пет юни 10, 2022 1:23 amLazarGanev написа:
чет юни 09, 2022 7:51 pmhborisov написа:
остъкление на балкона става. Но за професионална работа вземете нещо сериозно.
Тия остъкления не бяха от миналия век? Как реши, че питането е за професионална работа? :cool:
Тя и темата е от миналия век.
LazarGanev - "Велик майстор"
Цитираният пост е нов

Тема "Електрожен - какъв?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: