Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
gogo7777 - майстор
чет юни 09, 2022 7:51 pmhborisov написа:
сега започвам да обяснявам
....... за лозето във фермата, за кокошарника, остъкление на балкона.....отидете до магазина изберете бюджетен да топи поискайте тестване. Вземате 4мм електрод не спирайте заварката п
през целия период ще си покаже качество или ще се издъни.
Така се тества електрожен......
С 4мм електрод може да се правят не само кокошарници, а и клетки за слонове.

:drinkers:
Stiliyan66 - помощник
Здравейте, търся си евтин инверторен електрожен за случайни заварки на село. Разбрах, че има няколко вида китайци от Хасково - непрепоръчвани и четири препоръчвани: Иза, Вики-Б, Дел и от Арго маркет. Но и най-евтините им са ми малко скъпи. Попаднах на една старозагорска фирма Рудимпекс. Имате ли впечатления от тях? Гарантират уж за амперажите, а цените им са малко по-ниски. например за 160 А 119 лв. : https://rudimpex.bg/mashini/zavarachna- ... anciya-1-1
Или 200А за 150 лв. :https://rudimpex.bg/mashini/zavarachna- ... garantsiya
Като вторият е дори с по-големия стандарт конектори, а не 10-25. А най-евтиния Дел е 140 А за 170 лв. Моля , дайте съвет за тази фирма от Ст. Загора .
MamaMy - майстор
Половината форум е само съвети какъв електрожен да си купиш. Ако ставаше по този начин Вики щяха да са фалирали преди да са почнали с порочната си търговийка.
Avas_co - майстор
ср ное 16, 2022 1:39 pmStiliyan66 написа:
Здравейте, търся си евтин инверторен електрожен за случайни заварки на село. Разбрах, че има няколко вида китайци от Хасково - непрепоръчвани и четири препоръчвани: Иза, Вики-Б, Дел и от Арго маркет. Но и най-евтините им са ми малко скъпи. Попаднах на една старозагорска фирма Рудимпекс. Имате ли впечатления от тях? Гарантират уж за амперажите, а цените им са малко по-ниски. например за 160 А 119 лв. : https://rudimpex.bg/mashini/zavarachna- ... anciya-1-1
Или 200А за 150 лв. :https://rudimpex.bg/mashini/zavarachna- ... garantsiya
Като вторият е дори с по-големия стандарт конектори, а не 10-25. А най-евтиния Дел е 140 А за 170 лв. Моля , дайте съвет за тази фирма от Ст. Загора .
Обади се на Георги, ще ти направи отстъпка, мисля беше 10% за форума.
Пък и за 170 кинта, мен щеше да ме е срам и да я търся тая отстъпка.
140-ката, колега е доволен от нея, а му имам доверие. Аз имам от по-старите, 160-ки.
На Арго, нямам идея как е стоката сега. Предполагам не лоша.
Вики Б, нямам никаква идея как са в момента. Сигурно са добре.
Пансим е ясен, но са му скъпички нещата. Имам 160А негов, много е добре работата.
Не знам, като толкова са кът парите, 140А от Дел, поне да си спокоен, че имаш гаранция. С отстъпката, ще легне на малко над 150 кинта.
П.П.
Бахти електрожените, ще станат по два за лев.
Като знам, на колко ги плащахме първите китайски инвертори.
LazarGanev - "Велик майстор"
Над 1600лв броих за Фрониуса преди 16 години :cool:
Stiliyan66 - помощник
[/quote]
Обади се на Георги, ще ти направи отстъпка, мисля беше 10% за форума.
Пък и за 170 кинта, мен щеше да ме е срам и да я търся тая отстъпка.
140-ката, колега е доволен от нея, а му имам доверие. Аз имам от по-старите, 160-ки.
На Арго, нямам идея как е стоката сега. Предполагам не лоша.
Вики Б, нямам никаква идея как са в момента. Сигурно са добре.
Пансим е ясен, но са му скъпички нещата. Имам 160А негов, много е добре работата.
Не знам, като толкова са кът парите, 140А от Дел, поне да си спокоен, че имаш гаранция. С отстъпката, ще легне на малко над 150 кинта.
П.П.
Бахти електрожените, ще станат по два за лев.
Като знам, на колко ги плащахме първите китайски инвертори.
[/quote]
Мерси за инфото! На друго място питах същото и там ми казаха за Дел 140. Дори го взели с 5 г. гаранция!! Дано е така! Може ли форумен линк за този Георги? Вероятно е шеф на АИГ?

За мен всеки лев е важен, че съм на зор, а и с моята заплата....
Последна промяна от Stiliyan66 на чет ное 17, 2022 12:50 pm, променено общо 1 път.
aig_welding - специалист
Гаранцията на електрожените е 4 г. за физически лица и 2 г. за юридически.

Отстъпката за форума е 10%, това прави за ММА 140 цена 152 лв. с ДДС.

Поздрави,
Георги, 0889 202 949
Stiliyan66 - помощник
чет ное 17, 2022 12:02 pmaig_welding написа:
Гаранцията на електрожените е 4 г. за физически лица и 2 г. за юридически.

Отстъпката за форума е 10%, това прави за ММА 140 цена 152 лв. с ДДС.

Поздрави,
Георги, 0889 202 949
Благодаря, в понеделник взимам заплатата и ще ви звънна за поръчка.
Само не знам колко са дълги кабелите. Ще поправям една асма, дали ще стигат догоре около 2,5 метра?
speka_rs - майстор
чет ное 17, 2022 12:53 pmStiliyan66 написа:
Благодаря, в понеделник взимам заплатата и ще ви звънна за поръчка.
Само не знам колко са дълги кабелите. Ще поправям една асма, дали ще стигат догоре около 2,5 метра?
Стандартните кабели са 2х2 м, ама винаги можеш да си сложиш електрожена на някоя маса и да ти стигнат.
aig_welding - специалист
чет ное 17, 2022 4:26 pmspeka_rs написа:
чет ное 17, 2022 12:53 pmStiliyan66 написа:
Благодаря, в понеделник взимам заплатата и ще ви звънна за поръчка.
Само не знам колко са дълги кабелите. Ще поправям една асма, дали ще стигат догоре около 2,5 метра?
Стандартните кабели са 2х2 м, ама винаги можеш да си сложиш електрожена на някоя маса и да ти стигнат.
В комплекта има и лента за носене през рамо. Теглото на електрожена е 1,8 кг.

Тема "Електрожен - какъв?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: