Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
elektrozen - помощник
agj написа:
:-D Браво!Лятото на 40 градуса пак го пробвай за загряване и прекъсване и пак пиши!Че ме кефиш много ! :partyman:
Лятото, заварчика ще изключи преди ИЗА 190 :-D
Няма смисъл да го мъчиш човека :lol:
koveslav - майстор
Аз също имам машина която ще изкара 10 електрода 3.25 без прекъсване,а също така харесвам новите машини на Пансим.Но искам да попитам нещо друго-с каква ръкохватка,с каква маска и как екипиран колегата изгори 10 електрода 3,25 "без прекъсване"....и колко време непрекъснато заваряване му отне това....
Абе изгорих ги един след друг като прекъсвах само за смяна на електрода с ръкохватка от практикер няква 14лв.понеже си купих електрожинчето без кабели и ръкохватка щот имах от стария елактрожен и ми отстъпаха от цената за тях. Маска от време оно няква куча марка екип ханцунг кът съ интересуваш.
agj - майстор
Yakumo написа:
...екип ханцунг кът съ интересуваш.
Много важен е екипа -спортен ,..но задължително 100%памучен ,че инак пръските фъркат и дупчат... :-D
koveslav - майстор
Стана ми любопитно коя е тази ръкохватка,дето вади над 150%ПВ при такъв ампераж.Явно Практикер напредват и бият марковите ръкохватки и по цена и по качество.Ок,може и аз ще си купя такава.А по отношение на екипировката не отчетох естественото за сезона зимно облекло,иначе щеше да ми е интересен резултата от такъв солариум..
Може ли мнение за телоподаващо волт електрик 300А

Тема "Дискусии от анкетата "Кой какъв инверторен заваръчен апарат ползва?"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: