Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Имам стар чепел рф 51 - експортен вариант
Въпроса ми е следния: какво трябва да направя за да спре да дупчи машината на определена дълбочина?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Какво е "чепел"?
shotik - майстор
n_a написа:
Какво е "чепел"?

Чепел бяха унгарски камиони по лиценз на австрийската фирма Щайер. Но има и велосипеди

Но вероятно става дума за такава машина

https://translate.google.bg/translate?h ... rev=search
шоп - майстор
Краен изключвател в автоматичен режим или ограничител в ръчен.
Колеги, това е машината, мислих чер съм прикачил паспорта ама не съм. Опитах по всякакви начини но не ми се получава. Ако някой има опит с това чудо моля да ми каже защото и в паспорта и в инструкцията за експлоатация няма описана подобна операция. Другия проблем който го имам е че не разбирам къде какво пише, щото е боядисано дебело върху гравираните надписи

Прикачен файл

CSEPEL_ RF51_gidro - page 4.jpg

Прикачен файл

CSEPEL_ RF51_gidro - page 3.jpg

Прикачен файл

CSEPEL_ RF51_gidro - page 6.jpg

Прикачен файл

CSEPEL_ RF51_big - page 0.jpg
shotik - майстор
http://jammuandkashmir.locanto.net/ID_1 ... eller.html

Разгледай по снимките и може да разбереш за нониусите и копчета за позициониране
teon - специалист
shotik написа:
Чепел бяха унгарски камиони по лиценз на австрийската фирма Щайер. Но има и велосипеди
...дано питащият е намерил отговор ...а извън темата- навремето имаше и мотоциклети Чепел...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
teon написа:
shotik написа:
Чепел бяха унгарски камиони по лиценз на австрийската фирма Щайер. Но има и велосипеди
...дано питащият е намерил отговор ...а извън темата- навремето имаше и мотоциклети Чепел...
Да бе и аз минах през Гугъл преди да попитам :-) Дано авторът си е намерил питаното
teon - специалист
...62ра-63та година един родственик на баща ми имаше Чепел... ама нали и ти все трябва да изпъкнеш като свинско мъдо в рядка кал :razz: ...

Тема "Помощ - стругаро фрезист" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: