• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Shift - специалист
Колега от форума се свърза с мен, радвам се че поне ще са при някой,който ще ги оцени.
vlax - майстор
пет сеп 07, 2018 3:08 pmShift написа:
Колега от форума се свърза с мен, радвам се че поне ще са при някой,който ще ги оцени.
Аз ти казах,че все някой от форума ще ги вземе и ще те споминава с добро. :-D
пет сеп 07, 2018 2:56 pmlov написа:
Като ти дотрябва купуваш и не мислиш за цената.
Така е ,но ако цената е символична,що да не ги вземе някой.Колегите имат ,но и хубавите инструменти се чупят понякога,няма да са излишни.Понякога времето което ше загубиш да ходиш до магазина е по-скъпо от метчика или плашката :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет сеп 07, 2018 3:08 pmShift написа:
Колега от форума се свърза с мен, радвам се че поне ще са при някой,който ще ги оцени.
Супер!!!
шоп - майстор
Котка в чувал не се купува :-D
chapara - майстор
пет сеп 07, 2018 4:31 pmшоп написа:
Котка в чувал не се купува :-D
Особено "плашките " котки :-D :lol: :lol: :lol: :lol:
koveslav - майстор
пет сеп 07, 2018 2:09 pmShift написа:
Здравейте!
Баща ми дълго време си събира всякакви инструменти и тъй като е на години вече дойде момента да ми сдаде някои от тях. .....
Дано не те засегна,но.... ти сигурен ли си че баща ти знае за това. Не се шегувам и аз съм баща с много инстументариум,но за да "сдам" инструмент на сина си,то със сигурност първо се уверявам,че е наясно какво му давам.
Shift - специалист
чет сеп 13, 2018 12:53 amkoveslav написа:
пет сеп 07, 2018 2:09 pmShift написа:
Здравейте!
Баща ми дълго време си събира всякакви инструменти и тъй като е на години вече дойде момента да ми сдаде някои от тях. .....
Дано не те засегна,но.... ти сигурен ли си че баща ти знае за това. Не се шегувам и аз съм баща с много инстументариум,но за да "сдам" инструмент на сина си,то със сигурност първо се уверявам,че е наясно какво му давам.
Абсолютно! :-D Човека вече е на доста години и каза откровено,че едва ли повече ще ги пипне. Един вид просто се отървава от тях. Даде ми и доста други неща, които може и да ми потрябват и запазих, но тези специално - не. Смешно е, но имам един комплект плашки и метчици от Лидл, който вече 3 години не съм отворил.
Не пожела само да ми даде една рекета/флекс/ 230мм. метална , сива, тежеше може би 10кг. Каза - "много е опасно с нея, не смея да ти я дам". А си я поддържаше редовно /по едно време беше командирован в Елтос и се снабди с доста части/.
Andri01 - майстор
Такава"ракета" /ъглошлайф/ още ползвам.Работи без грешка,а какво ли не е видял за над 30г!! Единствен ремонт-смяна на четки преди година. Наистина е тежичък и доста .Даже вчера рязах 40мм. метален прът с него :)
аз мога да ги взема тези неща ,само кажи цена
  • 1
  • 2

Тема "Метчици и плашки-какво да ги правя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: