• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
gogo7777 - майстор
Ами това
http://4allbg.com/promo-stoki/ruski-ele ... tuKlq6Cw1E
За ценителите на руската техника....
gogo7777 - майстор
вт яну 15, 2019 6:00 pmnikolov333 написа:
МММНЕ..много му къс кабела! :-D
Като му туриш 5-ца електрод компенсираш дължината.... :wink:
tsenkov - специалист
350А на монофазно? Май руските ампери са надминали китайските!
fore - майстор
Това кове 6 -тица брат........ И предната решетка е точно като за ЗИД........ :roll:
koveslav - майстор
И е само със има-няма 150% КПД-5-6kW на вход и 8-9kW на изход.....един мощен реотан между щипките и става и за отопление,а климатиците със жалкия си КОП остават в историята.Сега вече Лидъл залезе....
aig_welding - специалист
вт яну 15, 2019 11:07 pmkoveslav написа:
....Сега вече Лидъл залезе....
... за да изгрее пак на 17-ти, до изчерпване на количествата! :lol:
gogo7777 - майстор
Лидл са по-напред с технологиите на заваръчна техника. Никой неможе да ги стигне. За да намалят размера, теглото и цената, използват най-новата технология FREE IGBT.
swissmad1 - специалист
ср яну 16, 2019 11:21 amgogo7777 написа:
Лидл са по-напред с технологиите на заваръчна техника. Никой неможе да ги стигне.
Ако не вярвате, питайте @cholev :-D


Иначе по темата - заварявал съм (на полеви условия -затова беше купена и телта ,имам още половин ролка някъде у нас) с тръбнофлюсов тел няколко пъти ,но определено не е по-добре от плътната тел - пуши повече,пръска повече и на всичкото отгоре трябва да чистиш заварката от шлак.Предимството и е ,че не мъкнеш бутилка с СО2 и става за ползване във ветровити условия на работа.Що се отнася до апарата на Лидъл -не съм работил с него .Имам субективно мнение , тъй като станах неволен свидетел (докато чакам колега ) на един човечец ,опитващ се да завари някакви ламаринки пред блока в който живееше с лидълското телоподаващо.Дали от човека или от апарата ,но той така и не успя да направи по-дълъг заваръчен шев от 3-4 секунди.След 3-4-тата секунда започваше да пука,пляка и заварката спираше.
koveslav - майстор
Аз така и не можах да си отговоря-траф дето след себе си няма изправител,няма дросел,няма газ,но не е и електрожен.....що е то и за какво и как се ползва..разправям ви аз,че има някаква магия в цялата работа,ама пусто като сме далече от тази материя....
borchoyor - специалист
вт яну 15, 2019 8:25 pmgogo7777 написа:
Ами това
http://4allbg.com/promo-stoki/ruski-ele ... tuKlq6Cw1E
За ценителите на руската техника....
100% на 350А, те тава цепи мрака😂, с 6-ца електрод...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Коментари за 'безгазово' заваряване с тел (отцепена тема)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: