• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
nikolov333 - майстор
В Русия съм.. :-D :lol: :lol:
cat - специалист
Електрожена на който пише урал маш мой позат го има над година ами не е лош, но не е 350 ампера 160 или 180 е с електоди 3,25 заваряваше и не загря нито му сработи защитата . Проблема е ако се случи нещо с елекрожена кой и къде ще го ремонтира .
Andri01 - майстор
Никой. И ще си вземе от "Лидл" телчарка :) :partyman:
fore - майстор
ср яну 16, 2019 4:33 pmkoveslav написа:
Аз така и не можах да си отговоря-траф дето след себе си няма изправител,няма дросел,няма газ,но не е и електрожен.....що е то и за какво и как се ползва..разправям ви аз,че има някаква магия в цялата работа,ама пусто като сме далече от тази материя....
И аз се замислих точно за това- как аджеба тия Китайци със спонсорството на Лидл са направили електрожен който да заварява на 40 ампера с тънка тел и да не тежи много.......
Те са магьосници.
Ако Китайците се захванат със Саксията ще направят чудеса....... :lol:
Те буквално удариха и Мосфета и ИГБТто в земята.
nikolov333 - майстор
Китайската инженерна мисъл хич не е за подценяване.. :-D
batVenci - специалист
Майтапа настрана, но китайците са древна цивилизация. Водят се за откриватели на хартията, барута, порцелана, коприната и т.н. Иначе вече почти всичката техника на пазара идва от там. Даже и по марковата продукция, както и тази която се произвежда у нас ползва китайска елементна база...
swissmad1 - специалист
ср яну 16, 2019 10:35 pmbatVenci написа:
ползва китайска елементна база...
Че то освен Китай и Тайван други произвеждат ли електронни елементи? :?
nikolov333 - майстор
Китайците съм ги оценил откакто опознах историята на древната им цивилизация.. :prayer:
koveslav - майстор
Какви величия на нации,бе хора.Ако попиташ китайците,сигурно ще ги е срам,че са го произвели тези заваръчни чудеса и ще отричат.Или ще кажат,че са ги накарали насила да ги правят. Наистина ли сме 2019г., че започнах да се съмнявам,съдейки по "техническия прогрес" на който се възхищаваме в магазините.
nikolov333 - майстор
Китайците произвеждат всичко, което се продава и за да е изгодно за производителя и купувача прилагат иновации.. :-D От там вече следват различните качества от 1-во до 32-ро.. и произведеното у нас.. :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Коментари за 'безгазово' заваряване с тел (отцепена тема)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: