• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
cat - специалист
От веригите не вземай , въпроса е не дали а кога ще се развали и Фрониусите се развалят . Дел , АиГ , Вики Б , Драгзов също си поддържа гаранцията . Да не се чудиш какво да го правиш един ден .
resistbody - майстор
чет фев 21, 2019 10:37 amswissmad1 написа:
Хвърли едно око и на това [url]https://www.deltech.bg/index.php?c=3&p=12[url].
Може би е една идея по-добро от китайското еко-контрол.Сервиза също е на ниво.
Синхро 160 е на базата на китайски арго 160 с доста доработки... аз се възползвах да ми преправят електрожена до телчарка...
koveslav - майстор
Абе на практика всички "работят" и не отказват.Ама само някои заваряват.На пазара има много повече неработещи(лошо работещи) телоподаващи,отколкото електрожени,макар че при електрожените работата също никак не е елементарна.Това,че даден електрожен пали еди какъв си електрод въобще не означава,че може и да заварява нормално.
Passa - специалист
Колеги пробвахте ли да заварявате с ДЕЛ 160 или 200 Екоконтрол алуминий ? Интересно ми е дали става за тази несвойствена работа конкретната марка телоподаващи.
Твърди се че е възможно да се заварява с телчарка в МИГ режим този метал.
Здравейте
Понеже си продадох кракра-то и ми предстои покупка на друг електрожен бих искал да питам удачно ли е да купя втора ръка Del 200 eco control машината е купувана 2019 тоест няма гаранция вече
Ползвано е само телоподаващото цена 500 предполагам че ще има коментар
Или да си взема нов Del 160 eco control с гаранция
Да уточня телоподаващо никога не съм ползвал но имма мерак да се науча ползвал съм само електрожен за леки заварки
Апаратът ще се ползва на село рядко :? :roll:
  • 1
  • 2

Тема "Мнения за телоподаващо DEL 200 екоконтрол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: