• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
янко - специалист
Здравейте,замислям се да сменя старото си цо електра беким трансформаторно 120 а ,вече на 28-30г,с нещо по-леко и по -мощно.Харесал съм Вики б ,но са малко скъпички,а ще го използвам 3-4 пъти в годината и не си струва.Попаднах и на Делтекс мини миг 160,и на дел 200 екоконтрол,като последното ме заинтригува с цената си,наполовина от цената на вики б.Може ли малко информация,добре ли работи,чупи ли се?Дават му 2г,гаранция,но това е без значение ако всеки месец е в сервиза.Четох теми от 2016г,хвалят го ,но от тогава до сега нищо,а по цена ми мяза на върл китаец.Поработих с викито(200А),това е нещо страхотно,но не знам и 160 а дали ще е така.
И още един въпрос,дали е възможно да се изтърбуши моето и да му се пресади инвертор,и евентуално цена
Всички са китайски, няма какво друго да сложат вътре. На дел евтиното, което си написал им го правят в Китай, по техен патент, а селфконтрола има си го сглобяват тук. Взех си преди два месеца селф и съм много доволен, има и 10 процента остъпка ако си член на офф роад форума. Обади ми се на човека, Асен се казва ще ти обясни всичко, в саита им има телефон
янко - специалист
Някъде четох че има отстъпка и за този форум,но не намерих нищо.И аз клоня към селфконтрола,особено 200,но в момента бюджета е до 800лв
Багериста - специалист
Правят отстъпка и за направи сам .Обади им се ще ти отговорят на всички въпроси изчерпателно.Много отзивчиви и готини хора.
swissmad1 - специалист
Хвърли едно око и на това [url]https://www.deltech.bg/index.php?c=3&p=12[url].
Може би е една идея по-добро от китайското еко-контрол.Сервиза също е на ниво.
янко - специалист
Поръчах дел 160 селфконтрол,сега чакам да се обадят кога ще ми го доставят
swissmad1 - специалист
чет фев 21, 2019 2:39 pmянко написа:
Поръчах дел 160 селфконтрол,сега чакам да се обадят кога ще ми го доставят

Със здраве да си го ползваш.Предното телоподаващо ми беше такова- добре заваряваше и като електрожен и с тел.А и Асен и Георги са разбрани хора.Честито.
янко - специалист
Днес дойде и го пробвах,много съм доволен ,лошото е че има много силен вятър,и издухва газта.Пробвах го и на ръжда и за разлика от другото цо си прави добра заварка.На електрод не съм го пробвал още,утре ако остане време.Добре че взех 160а,а не както си мислех 200,заварях профили 1,5мм и не беше усилено и до средата
Здравейте искам да запитам кое телеподаващо да си взема дел еко контрол200 или има едни в практикер деуз кауфман и в мисюбри колаж ги има по 500лв са и се двоумя.или нещо друго .Благодаря предварително
  • 1
  • 2

Тема "Мнения за телоподаващо DEL 200 екоконтрол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: