• 1
  • 2
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
karatista - напреднал
Здравейте!
Знаете ли къде се извършват услуги с безцентрови шлайф?
karatista - напреднал
ср мар 16, 2022 3:07 pmAndri01 написа:
В завода.
Сериозно?!Аз мислех,че е в аптеката, ама не бях сигурен.. Пари ли ти дават да пишеш подобни коментари или просто имаш вроден мозъчен проблем или дефицит на интелигентност.. Много моля, модератор.....
шоп - майстор
На 7ми километър, Цариградско шосе в базите на БИТЦ Изот имат и вършат тези услуги.
Andri01 - майстор
На такъв въпрос-такъв отговор!!! Да беше писал от кой град си,да ти отговори адекватно човек. А във Варна в КРЗ / Корабо Ремонтен ЗАВОД !!!/има такъв шлайф.
П.С.: Въпрос на култура е да не обиждаш! наистина имаш нужда от модератора!!! Умнико!
karatista - напреднал
ср мар 16, 2022 3:22 pmшоп написа:
На 7ми километър, Цариградско шосе в базите на БИТЦ Изот имат и вършат тези услуги.
Благодаря! А знаеш ли име на фирма или информация с която да ги намеря, защото звънях и те казаха,че имали над 200 наематели и нямало как да ми помогнат. А информацията за наемателите в сайта не е изцяло въведена и няма металообработващи фирми..
karatista - напреднал
ср мар 16, 2022 3:40 pmAndri01 написа:
На такъв въпрос-такъв отговор!!! Да беше писал от кой град си,да ти отговори адекватно човек. А във Варна в КРЗ / Корабо Ремонтен ЗАВОД !!!/има такъв шлайф.
П.С.: Въпрос на култура е да не обиждаш! наистина имаш нужда от модератора!!! Умнико!
Логично е ,че не ме интересува къде ще е! Щом Не съм написал, значи не ме интересува градът, и ти НЕ трябва да се чопкаш за неща, за които явно грешиш!
Щом не съм написал ""за Враца"'" ""за Пловдив"" значи няма значение и влизаш пак в категорията на моят отговор към теб! Виж човека под теб как ми пусна веднага адрес, без да се прави на ''остроумно хлапе'', ама щото гледа да помогне, а не да.. Стига спам вече!
Andri01 - майстор
Отговорил съм ти: " в завода", КРЗ-Варна! Много хляб ще има да изядеш, до като стигнеш" остроумното хлапенце"!! Виж само броя на мненията!! "Умнико" :lol:
karatista - напреднал
ср мар 16, 2022 6:20 pmAndri01 написа:
Отговорил съм ти: " в завода", КРЗ-Варна! Много хляб ще има да изядеш, до като стигнеш" остроумното хлапенце"!! Виж само броя на мненията!! "Умнико" :lol:
Благодаря и на теб за отговора!
Относно хлябът... дуплика не виждам от твоя страна, тъй,че нещо броят на мненията ти не ти помагат да осмисля все пак защо пусна такъв отговор, освен нали..горепосочените причини от мен. Все пак стига спам по темата. Пуснах я, с цел да получа отговор на въпросът ми..А не аз хлапето, да водя спор с ''чичковци, дето цял живот са писали тук и не търпят някой да им критикува непотребните писаници..''' Стоп.. Моля.
  • 1
  • 2

Тема "Къде се извършват услуги с Безцентрови шлайф?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: