Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
nikolov333 - майстор
Вземи си един DEL 160 или 200 EcoControl и не се занимавай с Хасковските.. :partyman:
viewtopic.php?f=56&t=61636
MuTeB_ - специалист
пет юли 17, 2020 2:23 amnikolov333 написа:
Вземи си един DEL 160 или 200 EcoControl и не се занимавай с Хасковските.. :partyman:
viewtopic.php?f=56&t=61636
Не бъркай Вики и Вики-Б. Едните са хасковските, другите са от Казанлък.
nikolov333 - майстор
Не ги бъркам..Казвам го защото питаше за MIG-250SNY :partyman:
kingarthas - напреднал
Малко съм скептичен относно РЕАЛНИТЕ мощности на българо-китайските.

Във Велико Търново един автосалон Бонев ми предлагаха едно БМВ на обява беше с главни букви РЕАЛНИ КИЛОМЕТРИ. В БМВ казаха че реално са с 100 000км повече и с 1г по старо.

Та гледам реалните за 40сек на минута 160А Дел и 145А ВикиБ са 9кг, срещу 230А Вион 14кг и 250 А Викилукс 17кг... и не мога да се реша на нищо. От една страна ще го ползвам само инцидентно т.е Вики Б за 350лв решава въпроса, от друга синергитичното ми е интересно за 140лв от горе има и евро букса, а на Виона ми допада вътрешната смяна на поляритета.
nikolov333 - майстор
Синергичното, според мен ще ми "пречи"в някой момент, макар че е полезно.. Аз поне за себе си така прецених, но не приемай мнението ми за меродавно, понеже и аз в момента избирам.. Реших да взема DEL 160 Self-control и го поръчах.. Четох мнения тук.. https://offroad-bulgaria.com/forum/%D0% ... 0%B5%D0%BB
kingarthas - напреднал
съб юли 18, 2020 1:25 amnikolov333 написа:
Синергичното, според мен ще ми "пречи"в някой момент, макар че е полезно.. Аз поне за себе си така прецених, но не приемай мнението ми за меродавно, понеже и аз в момента избирам.. Реших да взема DEL 160 Self-control и го поръчах..


И аз имам такива съмнения. Исках да се ориентирам по ръководствата, но такива липсват за всички с изключение на Дел. Иначе за всяка джунджурия от 10 долара може да се намери упътване на поне 5 езика.

Добре изглежда на хартия този модел...но цената 900лв... единствените с упътване което се намира онлайн.


Видях едно измамно изказване някъде че еди си кой "български" апарат се правел в китай по патент... Патент е доста различно от Поръчка... Патенти имат Есаб , Станли и др... ще се радвам да видя линк към патент на бг фирма. Било то американски или европейски...

Едни Румънски видях в емаг, разопакован продукт беше към 550лв. На другия ден го нямаше, а нов е740лв. С ЛСД и настройки convex/concave, пълно упътване и демонстрационно видео. Но за по специфичните неща, сервиза в Румъния. Днес разопакования пак се е появил но на 640, а нов е намален на 710.
Прикачен файл:
res_10cabdeaeaf7394cdfd17ba4a93ffe4c.jpg
res_10cabdeaeaf7394cdfd17ba4a93ffe4c.jpg (6.74 KиБ) Видяна 4829 пъти
Последна промяна от kingarthas на съб юли 18, 2020 9:21 am, променено общо 2 пъти.
dragozow - майстор
Хубавите телчарки не са по 350 лв..

Иначе за патентите по-скоро не, откраднали са някоя идея. Там където поръчвам аз например произвеждат няколко модела за Милер, но не може да ми пребрандират тяхна машина, договори ала бала.
nikolov333 - майстор
съб юли 18, 2020 2:38 amkingarthas написа:
съб юли 18, 2020 1:25 amnikolov333 написа:
Синергичното, според мен ще ми "пречи"в някой момент, макар че е полезно.. Аз поне за себе си така прецених, но не приемай мнението ми за меродавно, понеже и аз в момента избирам.. Реших да взема DEL 160 Self-control и го поръчах..


И аз имам такива съмнения. Исках да се ориентирам по ръководствата, но такива липсват за всички с изключение на Дел. Иначе за всяка джунджурия от 10 долара може да се намери упътване на поне 5 езика.

Добре изглежда на хартия този модел...но цената 900лв... единствените с упътване което се намира онлайн.


Видях едно измамно изказване някъде че еди си кой "български" апарат се правел в китай по патент... Патент е доста различно от Поръчка... Патенти имат Есаб , Станли и др... ще се радвам да видя линк към патент на бг фирма. Било то американски или европейски...

Едни Румънски видях в емаг, разопакован продукт беше към 550лв. На другия ден го нямаше, а нов е740лв. С ЛСД и настройки convex/concave, пълно упътване и демонстрационно видео. Но за по специфичните неща, сервиза в Румъния. Днес разопакования пак се е появил но на 640, а нов е намален на 710.res_10cabdeaeaf7394cdfd17ba4a93ffe4c.jpg
За форума отстъпката е 10%, а и аз го вземам с фактура на фирма, та става на добра цена..
MamaMy - майстор
И румънския е зле прикрит китаец ама покръстен. Поне да беше покръстен в някоя по-западна държава, че там за лошо качество бият през ръцете, а то...мамалига :lol:
cat - специалист
И Драгозов издава фактури 2 машини от него имам АиГ и те издават , Пансим и той предполагам че издава .

Тема "Кой модел електрожен или телоподаващо за новобранец" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: