• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
BLUEPUPIL - майстор
пет яну 01, 2021 12:46 amradius написа:
Hursa, какво ще построЙваш, че не разбрах?
На моята клавиатура „И“ и „Й“ са неразличими! :? :shock: :lol:


Прикачен файл:
190.jpg
Чираче - майстор
Не е до клавиатурата......
BLUEPUPIL - майстор
пет яну 01, 2021 8:06 pmЧираче написа:
Не е до клавиатурата......
Прав си! Но по-скоро вината трябва да
се търси в 4к монитора дето ми
миниатюризира пейзажа и чак тогава
в мен. :)
Hursa - майстор
Може би репликата е насочена към моята. Не е от „клавиатурата”, а от задклавиатурното устройство - изпростял съм, сорри. :)
pomukal написа:
Абе хора моля ви се вие и тялото ми взехте да изкарвате вече из под руините ...
Репликата не бе конкретно по темата, по-скоро е обобщение. А и все пак е форум „направи си сам”. Строежа е ваш, решенията също.
Всеки сам решава - на чий реплики да се довери. И до колко да се довери. Все пак е форум и както във всеки форум – не се „идва” за готови решения, а по-скоро за насоки, за идеи, евентуално за разяснения. Полученото, като информация – при желание, може да се провери. Но решенията – какво да прави - са на питащия. Както и отговорността за приетите решения. (За готови решения се ходи при конкретен специалист, който може да даде решение, придружено с документи. Евентуално и да построи желаното или да бъде построено под негово наблюдение. И тогава отговорността е на този специалист, подписал документите.)
schuldiner - майстор
Hursa, ти нарочно ли? Тъкмо да ти лепна един BLM-фотос с надпис RESPECT, задето си признаваш... и после "чий реплики"?!?
Не се вързвай, не е с лошо чувство, ама и внимавай малко. Или поне пускай некви смешки да те знаем, че не си инженер сухар.
Hursa - майстор
А как е правилно? :) Има се предвид - репликите принадлежащи на един автор.
пс Е явно граматиката ми куца. Трябва да е съгласувано с множественото число на "реплики", а не с "автора" им:)
gogo7777 - майстор
Важното е, че преебахме снега (или той нас).....баси ....
:lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Товароносимост на правоъгълни профили - под/покрив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: