Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
vladtod - специалист
Ходи при някой заварчик с телоподаващо да ти клъцне малко неръждаема тел. Бих ти дал ама си далеч.
kozl - майстор
вт мар 16, 2021 1:17 pmvladtod написа:
Ходи при някой заварчик с телоподаващо да ти клъцне малко неръждаема тел. Бих ти дал ама си далеч.
Мноо тънка и стаа опасна.
Christo - майстор
вт мар 16, 2021 10:46 amn_a написа:
пон мар 15, 2021 5:17 pmChristo написа:
От къде тръгнахме, къде стигнахме!
Айде наздраве!

:-) Знаеш де да търсиш мезета
Дам, откъде тръгнахме. В интерес на истината, женските у другия форум, бяха малко по-активни и също толкоз продуктивни.

Жалко, че всичките отговори бяха на незададен въпрос
В отговорите ми, пък и на колегите, негласно се предвиждаше изхвърлянето на ръждясалите телове.... Разбира се, че те могат да бъдат обработени с ръждопреобразувател, боядисани с нещо, да им се наниже някакво тънко маркуче и какво ли още не. Между другото, именно ръждата прави стабилното покритие след обработка с преобразувателя. Който не вярва, да вземе един лъскав железен детайл и да го намаже. Стойността на смяната на телта, като време и пари, според мен е многократно по-ниска от обработката на старата тел, пък и качеството ще е несравнимо. С най-добри пожелания!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт мар 16, 2021 4:44 pmChristo написа:
Стойността на смяната на телта, като време и пари, според мен е многократно по-ниска от обработката на старата тел, пък и качеството ще е несравнимо. С най-добри пожелания!
БЛАГОДАРЯ!
На всичко други, които ми се обясняваха С КАКВО да сменя, също.. Благодаря

Тема "тел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: