Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
С дребни детайли съм се занимавала, но сега искам да раздвижа спечена от ръжда шевна машина. Не ми се търка много-много :-) Искам да я накисна в нещо и да я позабравя някое време. В отработено мясло става ли?

Прикачен файл

88279365_2976235569093996_461618867316195328_o.jpg
lov - майстор
Нафта. После скочбрайт и стоманена вата. :-D
LazarGanev - "Велик майстор"
Заставаш пред нея, навеждаш се, вдигаш я, 3 крачки наляво и я пускаш. Кат прочетох заглавието и никнейма друго си помислих :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед мар 08, 2020 3:36 pmlov написа:
Нафта. После скочбрайт и стоманена вата. :-D
Ясно, не мога да избягам от нафтата, начи. После-то, е после
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед мар 08, 2020 4:04 pmLazarGanev написа:
Заставаш пред нея, навеждаш се, вдигаш я, 3 крачки наляво и я пускаш. Кат прочетох заглавието и никнейма друго си помислих :wink:
Пишеш глупости и мислиш глупости. Статистиката сочи, че има недостиг на онез неща, спрямо търсенето. Няма как да е ръждясала. Поправителен!
LazarGanev - "Велик майстор"
Аз просто видях, че машината е до контейнера и ти казах как да постъпиш с нея, пък ти кво си разбрала... :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед мар 08, 2020 4:45 pmLazarGanev написа:
Аз просто видях, че машината е до контейнера и ти казах как да постъпиш с нея, пък ти кво си разбрала... :-D
Какво съм разбрала? [-(
burkov - специалист
Разглобяване и в една кофа с оцет/кока кола. После трябва да омажеш частите или направо грунд и боя, защото ще корозира бързо.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед мар 08, 2020 5:33 pmburkov написа:
Разглобяване и в една кофа с оцет/кока кола. После трябва да омажеш частите или направо грунд и боя, защото ще корозира бързо.
Декоратор...
nikolson - майстор
Хм, това май не е шивашка, а сарашка машина. За да стане, най-добре е разглобяване и пълна реставрация. Ако не ти се прави така, дай я на някой. Иначе, само с повърностно чоплене нищо няма да стане.

Тема "ръждясала..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: