Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
yasoo - специалист
Еми аз пробивах с една доста стара, поне 10-15 годишна бормашина Black&Decker KR650CRE която по мое мнение излезе желязна :-D Какво ли не е видяла през годините и не е мръднала ;) Пробивах на 5-а степен от максимални 7 при условие, че бормашината е 650W. Топвах бургията през десетина секунди във вода и всички 60 дупки ги направих само с 3 бургии :-D Чак сега разбрах колко е огромна разликата м/у бургиите "куча марка" и качествените.

Отново изказвам огромни благодарности на всички които помогнаха със съвети!

П.П. Утре ще кача и снимки на парапета ;)
Харалампи - специалист
По-ниски обороти и по-силно натискане. Велси е прав че оборотите са големи. За такава стомана бих препоръчал 200-250об. и подаване 0.15-0.2 мм/об. Това естествено става само на настолна бормашина с автоматично подаване. Така че намали обноротите максимално.
SHL - специалист
yasoo написа:
Еми аз пробивах с една доста стара, поне 10-15 годишна бормашина Black&Decker KR650CRE която по мое мнение излезе желязна :-D Какво ли не е видяла през годините и не е мръднала ;) Пробивах на 5-а степен от максимални 7 при условие, че бормашината е 650W. Топвах бургията през десетина секунди във вода и всички 60 дупки ги направих само с 3 бургии :-D Чак сега разбрах колко е огромна разликата м/у бургиите "куча марка" и качествените.

Отново изказвам огромни благодарности на всички които помогнаха със съвети!

П.П. Утре ще кача и снимки на парапета ;)
Дано повече хора да разберат извода до който си стигнал. Със всичко в живота е така :)
yasoo - специалист
Ето и обещаните от мен снимки. Тепърва има още доста за боядисване, лакиране,
трябва да мисля и замазка на гаража да правя, но всичко с времето си :wink:

Изображение

Изображение

Изображение
CARRION - специалист
СУПЕР :thumbs:
Сега остава и някоя др. маса и скамейка, и под тази дебела сянка :? :-D
yasoo - специалист
CARRION написа:
СУПЕР :thumbs:
Сега остава и някоя др. маса и скамейка, и под тази дебела сянка :? :-D
:-D И на тях ще им дойде времето, за момента съм почнал да си правя бар от предната страна на терасата както се вижда и на снимките ;)
UNIOR - модератор
Браво колега, Брависимо :-D , ще стане страхотно :prost:

Тема "Пробиване на дупки в тръба?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: