Нека намерим най-тънките цени.
MamaMy - майстор
Лака е перфектен. Приятел си лакира сачака с такъв от Лидъл Германия. У нас още нямаше Лидъл. След толкова години и сега като ходя до тях все едно е прясно лакирано дървото. Няма гланц. Стои си леко матов.
silent - майстор
чет юни 08, 2023 12:17 pmnautilus33 написа:
Някой може ли да каже лазурния лак от 5л, който пускат от време на време в Лидл, дали е добър. Искам да лакирам една входна врата с него. Не я грее слънце.
Нищо особено ако го пече слънце и вали дъжд кара година две преди да почне да се люпи...като цена мисля е изгодно....
cholev - майстор
Перформанце маската си взех и веднага пробвах (правя един метален шкаф вечер). Много добра. Огромен дисплей; Тру колор. Добре седи на главата и защитава. Много добра. :supz: Истинско удоволствие от заваряването в комплект с телоподаващия инвертор.
Старите две, който има интерес за символични кинти
MamaMy - майстор
Нищо не е сигурно, но офертата ми дойде точно на време. Преди месец ми се издъни моята фотосоларна. Имам 3-4 обикновени, но се оказа, че съм се разглезил. Наложи се да преправя една рамка и имаше не повече от десетина заварки. Беше ми супер чоглаво. Голяма мъка. Толкова се изнервих, че захвърлих електрожена и се хванах да ремонтирам маската. Разглобих я, смених батерията, но не иска да затъмни. Направо се осветих. Явно това беше финалната и права. Все пак направи 4 години :)
cholev - майстор
чет юни 08, 2023 10:10 pmMamaMy написа:
Голяма мъка. Толкова се изнервих, че захвърлих електрожена ..
Вау, каква драма. :? Свалям още 20% :-D
MamaMy - майстор
Няма нужда. Не ми се идва до Перник. Разбрах, че нямате хотел и за това настанявате гостите на града в ортопедията :-D
schuldiner - майстор
Завчера ми се наложи да заваря една панта без маска - да живеят лайфхаковете! Прикапах през телефона.
cholev - майстор
Днес отвори „Холидей Парк” на ул. „Захари Зограф“ № 159 Перник
Там и любимия магазин отвори. Нещо ми подсказа, че може да има Х20 оберфрезата- и да вззех си я. Има и още много други неща както и такива- стока 50лв, стока 100лв- оберфрези, комбиниран зеге/саблен трион, ел.верижен трион, винтоверти и др.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: