Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
вт фев 06, 2024 10:17 amdpp написа:
Колеги, Мултифункционалния гаечен ключ и телескопичната трисчотка в четвъртък, читави ли са>?
Мисля да заприходя по еднин брой, както и гаечни ключове с тресчотки.. Бях взимал от ония чупещите с трисчотки, но са слаби малко за напъване, та ще взема и нечупещи ключета..
Телескопичната става - стои в колата и мога да развия болтовете на джантите.

Мултифункционалния гаечен ключ не става или поне аз не мога да му намеря приложение
DundyTheCroc - майстор
Телескопичната е добре направена, тежи си и изглежда здрава. Един път съм я ползвал и нямам забележки.
dpp - специалист
вт фев 06, 2024 1:03 pmcholev написа:
вт фев 06, 2024 10:17 amdpp написа:
Колеги, Мултифункционалния гаечен ключ и телескопичната трисчотка в четвъртък, читави ли са>?
Мисля да заприходя по еднин брой, както и гаечни ключове с тресчотки.. Бях взимал от ония чупещите с трисчотки, но са слаби малко за напъване, та ще взема и нечупещи ключета..
Телескопичната става - стои в колата и мога да развия болтовете на джантите.

Мултифункционалния гаечен ключ не става или поне аз не мога да му намеря приложение
Не е ли като френски ключ? Обаче да хаща зъба, вместо двете страни ан гайката?
pipilica - майстор
Значи взех го и щото не ми се занимаваше да бъркам латекс и да търся подходяща стена за проба насипах вода, преди това я премерих с "уреда" и показа че е 12 DIN/sec, ми добре си ръси с най-голямата дюза. Но интересно че не усетих да има мъгла на около 15-20 санта от струята, ся с латекс мое и да има разсейки. Тия дни ще пробвам с латекс и ще пиша пак.
offvt69 - помощник
Тази водоструйка от следваща седмица дали е пускана досега?
Пише алуминиева помпа,но дали ще върши работа за миене на кола, пране килими и други подобни?!
Регулиране на налягането има ли?
yanko78 - специалист
Гледам другата седмица пускат водоструйката. Нали този е най мощният модел?
yanko78 - специалист
чет фев 08, 2024 11:30 amoffvt69 написа:
Тази водоструйка от следваща седмица дали е пускана досега?
Пише алуминиева помпа,но дали ще върши работа за миене на кола, пране килими и други подобни?!
Регулиране на налягането има ли?
Аз съм ползвал жълтия вариант и съм много доволен. Изкара 3-4-5 години и се прецака. Регулиране по спомен нямаше. Идеална е за кола и всякакви домашни работи. Ние миехме пътеките с ротационната дюза и мие супер, вкл бидони и кво ли не. В последствие купих Керхерска професионална и естествено, че е по хубава, но е адски тежка за местене из двора, за това искам отново да си взема такава.
ddenkov - специалист
чет фев 08, 2024 11:30 amoffvt69 написа:
Тази водоструйка от следваща седмица дали е пускана досега?
Пише алуминиева помпа,но дали ще върши работа за миене на кола, пране килими и други подобни?!
Регулиране на налягането има ли?
Моята е жълта от 2022 година и е същата. Алуминиева помпа. Върши прекрасна работа. Едната дюза има регулиране на налягането. С допълнителна приставка мия огромна тераса и става блестяща. Килими, черги пере идеално.
На предишната от 2018 г. се повреди пистолета - започна да не спира водата докрай и двигателя се включваше периодично. Върнаха ми парите и чак октомври си купих по - мощната. Цената същата, продукта същия, но с нов цвят.
kr1100 - майстор
чет фев 08, 2024 2:26 pmddenkov написа:
Моята е жълта от 2022 година и е същата. Алуминиева помпа. Върши прекрасна работа. Едната дюза има регулиране на налягането. С допълнителна приставка мия огромна тераса и става блестяща. Килими, черги пере идеално.
На предишната от 2018 г. се повреди пистолета - започна да не спира водата докрай и двигателя се включваше периодично. Върнаха ми парите и чак октомври си купих по - мощната. Цената същата, продукта същия, но с нов цвят.
150 баровата - набор 2012 г повреди се въртящата дюза, смениха мия цялата водоструйка 2015 /преди да изтече гаранцията с новия модел/ . Позлавах я до края на 2019г. / смених мястото/
Преди входа на водоструйката слагайте допълнителен филтър за финни частици / с такъв прозрачен съм от 2012 г/. - ръжда от водопровода, песъчинки при авария. Зимата източване напълно за водата.

П.П. Днес залепнах на пинсети. Острите са идеални за "монтаж" на семена в кофички
kozl - майстор
чет фев 08, 2024 8:37 pmkr1100 написа:
Днес залепнах на пинсети. Острите са идеални за "монтаж" на семена в кофички
Аз за друго ги ползвам и ме грабнаха на вид, но още не съм ги пробвал.
За подобна маркова една пинсета плащах в пъти повече.

А защо ми се струва, че на етикета пишеше, че са диалектрични :?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: