Нека намерим най-тънките цени.
kuger - майстор
Аз изтървах акумулаторния :cry: винтоверт. Докато се натуткам да тръгна за Бургас стана 10,00 часа. Хората няма мен да чакат, де :) , празен преход направих.
Сега ще чакам да пуснат нещо по-компактно и с две батерии, естествено литиеви. Докато чакам ще се опитам режещата машина за меса да взема, 28.11.2015 г. ще я пускат.
Virtex - майстор
Брех, толкова ли да се търсят тези винтоверти ?

От магазина, от който го взех имаше доста бройки, като това става дума за Пловдив
kuger написа:
Аз изтървах акумулаторния :cry: винтоверт. Докато се натуткам да тръгна за Бургас стана 10,00 часа. Хората няма мен да чакат, де :) , празен преход направих.
Сега ще чакам да пуснат нещо по-компактно и с две батерии, естествено литиеви. Докато чакам ще се опитам режещата машина за меса да взема, 28.11.2015 г. ще я пускат.
Вчера около 18,00 часа имаше цял палет в Меден рудник.
vladko33 - специалист
mi6ole написа:
Здравейте. Някой да го има, или да е работил с него. Интересува ме дали си заслужава парите.Отдавна ми се иска да си взема нещо такова за домашна употреба.http://www.lidl.de/de/powerfix-stecksch ... ig/p207654
Кога пускат това гедоре и къде е обявено? Аз имам същото , но със синя кутия, и съм изключително доволен
jordanil - специалист
винтоверта го имам от година,и съм изключително доволен
mitko64 - майстор
Е сега година :-D .! Какъв капацитет ти е батерията? Вчерашният модел е от месец.
Последна промяна от mitko64 на вт ное 24, 2015 2:17 pm, променено общо 1 път.
mitko64 - майстор
Kirilpm написа:
mitko64 написа:
To добре че се намират батерии, че иначе остава паметник. Като съм почнал да споделя още впечатления от лидълски инструменти. Големият ъглошлайф 230 ми скъса нервите- ужасна склонност към презатягане на дисковете, а не съм го заклинявал със сигурност. Това копчето му за блокаж се потроши още в началото, та действах с новият комплект лидълски гарги и водопроводен ключ(онзи оригиналният за шайбата се покриви отвсякъде). Не си го обяснявам този дефект на какво се дължи, иначе на шлайфа му скъсах шортите от бач с желязо- 2 тона предадох на скрап, отделно правих стоманени врата и прозорец. Впечатления от комплекта от три ключа за водопровод- гаргите са много добри- при стискането на вътрешната шайба на ъглошлайфа, няма никакви следи по зъбите, но на долната челюст на водопроводния ключ се получиха смачквания, точно където съм захапвал външната притисквателна шайба- голямо напъване беше за смяна на всеки диск(над 10 берковски съм употребил).
Ако стават вземи си шайби и ключ за спарки,под 5 лева мисля че е всичко а са вечни
Не става номерът. Оста на лидълеца е по- дебела и долната шайба не влиза. Не бях виждал такова нещо, та сега съм с долна от Парксайд и горна от Спарки, пък да видиме дали още ще презатяга.
presar - специалист
kuger написа:
Аз изтървах акумулаторния :cry: винтоверт. Докато се натуткам да тръгна за Бургас стана 10,00 часа. Хората няма мен да чакат, де :) , празен преход направих.
Сега ще чакам да пуснат нещо по-компактно и с две батерии, естествено литиеви. Докато чакам ще се опитам режещата машина за меса да взема, 28.11.2015 г. ще я пускат.
Във всичките Лидъли в Бургас беше свършил ?
ralev - специалист
Не е свършил има поне 5 в Лидъла на ул. Пирин до автогарата, тъкмо идвам от там
prascho - майстор
Няма ли кой да му вземе на kuger една машинка и да му я прати по еконт до Карнобат? 100км гориво е колкото куриерската услуга.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: