• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
kolcho - специалист
nanobanano написа:
Какво мислите за детския пясъчник с капак за 100на лв?
Не вярвам с него да пробиеш отвори с диаметър по-голям от 0,001 мм, особено в бетон. Ама нищо не ти пречи да опиташ.
Успех!
:wink:
plamen6703 - майстор
kolcho написа:
nanobanano написа:
Какво мислите за детския пясъчник с капак за 100на лв?
Не вярвам с него да пробиеш отвори с диаметър по-голям от 0,001 мм, особено в бетон. Ама нищо не ти пречи да опиташ.
Успех!
:wink:
:lol: :prayer:
Avas_co - майстор
jekasus написа:
Avas_co написа:
Виж 80-100 дупки фи 12, ако не ги усетите ще е ОК.
Всеки ден? Моя 2-28 не знам колко време ще издържи...
Е, всеки ден, че това за каква работа ще е нужно, при мен едва ли, виж може да питаш Зедикус какви неща правят, там е доста по-интересно.
Иронията ми беше, за там колко отвора фи 6 и всичко на шест, че то оставаше и да има ядове.
etconev - специалист
Avas_co написа:
Аз, имам въпрос към Чолев - някога пробвал ли е свредла различни от Лидълските ?
В смисъл - аз, залитам към маркови неща, за метал ползвам свредла на Река, някакви ги водят ултракобалт, лилави на цвят, ми уникални, за бетон ползвам последно на Девалт, много добро съотношение цена качество, това за 10 и 12 мм., там имам за инцидентно ползване някаква 16- ка, 18- ка и една 24- ка, марки :? , ба ли го, там може би Дребит, Крес или Кеил.
Осмица даже не съм сигурен дали имам, че ...
Виж шестички ползвам райдерски, по препоръка на Чефо, ми супер са, на цена от лев и три четиресе за най-късичките, са супер.Троша си ги с кеф, вчера си взех пет да има.
Тия дни строших една шестица MAKITA NEMESIS ей така( нещо инцидентно я купих за 7-8 лева) както ги троша райдърските, та няма да повторя.
Да не съм съвсем оф, бая време си тормозя лидълската прахосмукачка, ядове никакви, торби от Тони, ама филтър от къде, аз знам от къде, ама ... та сега мисля за един Керхер, е WD 2 в момента е на към 120 лева, та Лидъл, хм ...
Можеш ли да споделиш от къде ги купуваш тези свредла за метал Река и каква им е цената?
nanobanano - специалист
plamen6703 написа:
kolcho написа:
nanobanano написа:
Какво мислите за детския пясъчник с капак за 100на лв?
Не вярвам с него да пробиеш отвори с диаметър по-голям от 0,001 мм, особено в бетон. Ама нищо не ти пречи да опиташ.
Успех!
:wink:
:lol: :prayer:
Така си и мислех,но все пак трябваше да попитам :)
Avas_co - майстор
etconev написа:
Avas_co написа:
Аз, имам въпрос към Чолев - някога пробвал ли е свредла различни от Лидълските ?
В смисъл - аз, залитам към маркови неща, за метал ползвам свредла на Река, някакви ги водят ултракобалт, лилави на цвят, ми уникални, за бетон ползвам последно на Девалт, много добро съотношение цена качество, това за 10 и 12 мм., там имам за инцидентно ползване някаква 16- ка, 18- ка и една 24- ка, марки :? , ба ли го, там може би Дребит, Крес или Кеил.
Осмица даже не съм сигурен дали имам, че ...
Виж шестички ползвам райдерски, по препоръка на Чефо, ми супер са, на цена от лев и три четиресе за най-късичките, са супер.Троша си ги с кеф, вчера си взех пет да има.
Тия дни строших една шестица MAKITA NEMESIS ей така( нещо инцидентно я купих за 7-8 лева) както ги троша райдърските, та няма да повторя.
Да не съм съвсем оф, бая време си тормозя лидълската прахосмукачка, ядове никакви, торби от Тони, ама филтър от къде, аз знам от къде, ама ... та сега мисля за един Керхер, е WD 2 в момента е на към 120 лева, та Лидъл, хм ...
Можеш ли да споделиш от къде ги купуваш тези свредла за метал Река и каква им е цената?
Взимам ги от маркита, не ми е любимия магазин, но другаде не съм ги намирал, то и река е една марка, но свредлата са много добри, аз ползвам основно 3-4 мм. и мога да кажа, че никак не ги пазя, в смисъл не внимавам, но тия доста трудно ги чупя, а си натискам без много да внимавам.Взимам ги на, знам ли май към 4 - 5 лева, последно ме бяха ядосали и мислех да не ходя там, та за последно си купих количество и сега си имам като гледах днес 6 четворки и 3 тройки.
Последно взимах една кобалтова четворка от Панчев, на май към пет лева, марка нямам идея, ми и тя много добра излезна, то вярно в куфара има и една река, та не е ясно коя хващам, но все май се насочвам към светлата, че я чакам, но все още е добре.
В Пловдив в магазин Вяра има разни свредла сигурно са много добри, но цените им са много неприлични.
nanobanano - специалист
С тази бургия от 3 дни правя по 200 дупки на ден в емайлирана ламарина с винтоверт и няма признаци да е затъпена,Преди това с едни жълти ментета на първите 100 дупки се затъпяваха.
Прикачен файл:
IMG_20170820_223223.jpg
nautilus33 - майстор
Някой ползвал ли е лазурния лак, който пускат другата седмица, защото 3,99лв за литър си е изгодно. Но ще ми трябва най-вече за навън.
Andri01 - майстор
3 ръце от него,"нацапани" с четка върху цветарник/ дървен/ . ЛъскаФ,и все още държи 3-ти месец на ежедневно поливане ,барабар с цветята.
nautilus33 - майстор
Значи става :) Щото аз взех яхтен на декоратор, но нещо не ми хареса. Е, лакирах миналата седмица, и още не съм изнесъл навън, но нещо не ми хвана окото. Единственото ми се вижда голяма разходната норма на лидълския.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: