• 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
atanasov2004 - специалист
Даже качеството на виното са влошили :evil:
pgt - специалист
vsn написа:
Тази е почти същата https://www.masterhaus.bg/bg/product/19 ... sti-bolter
Определено цената в Лидл си заслужава,но въпроса е дали ще има качество срещу тези пари?
Някой има ли въпросното гедоре,за да изкаже мнение?
Качеството на Болтера едва ли е по-добро от това на Лидълското, ама цената е х 1,5 :rolleyes: та за в къщи Лидълското си е ОК, имаш си всичко необходимо за обща работа на цена без конкуренция :wink:
ESPACE - майстор
kozl написа:
Но клещите тип "гарга" с регулиране на разстоянието на човките са лидълски боклуци. Преди години си купих подобни на Рико, още служат и са мноо по-добри. Е имам и Книпеск, но цената е по 10-ина лидъла :lol:
Честно казано за цената си от 4,50 гаргите са повече от ок. Не знам защо не си ги харесал. Ползвам ги редовно, представят се много добре. За сравнение и аз имам два knipex-а (150 и 250мм) и един rothenberger (250мм) та мога да направя сравнение. Колега си взе едно Rico преди два месеца - пълна скръб. Предимството и недостатъка на марковите е че са с бутон. Заключват се но и бутона пречи понякога.
radius - майстор
Не знам, ама откак си купих "свредлата" със зенкери, ми иде да зенкеровам задника на който ги е направил. Нито свредлата са свредла ( вече писахме) , нито зенкерите стават. Даже не са със същия ъгъл като конуса на винтовете, баси недоразумението :проба:
Обаче герунга чака да върши подвизи, нищо че вие на умряло :wink:
kr1100 - майстор
pgt написа:
Лидълското си е ОК, имаш си всичко необходимо за обща работа на цена без конкуренция :wink:
да но има отзиви за чупливи камъни от комплекта
plamen6703 - майстор
Може да има отзиви за чупливи камъни от комплекта, но имат десет години гаранция, ако не ги ползваш :cool: :drinkers:
fore - майстор
С гаргите освен че стягам разни ВиК съединения, чупя и орехи всякакъв размер доста добре. Така че може леко да ръждясват, но са отличен помощник в дома.
Зенкерите със свредлата са кофти, но все ще помогат при нужда.
За счупени вложки от Лидлски гедорета за сефте чувам, но за майстор от типа - "поразяващ ръка " няма невъзможни неща ! :) Като моите шефове- некадърници с големи претенции събрани от кол и от въже....... :prayer: :wink:
kozl - майстор
kr1100 написа:
pgt написа:
Лидълското си е ОК, имаш си всичко необходимо за обща работа на цена без конкуренция :wink:
да но има отзиви за чупливи камъни от комплекта
Аз не съм счупил ни един още, но това не значи, че не мога :lol:
Аве имах Факом малък комплект от 10 до 32 и като услужих на комшия и ми върна 17-ката размазана. И ми хвали тресчотката - мноо яка била с тръба я ползвал, други щели веднага да се изронят :shock:
М-у другото имам същата комплектовка на Бъджет. Ползвал съм я по пежото. Щестограм нямам повреден, но тресчотката я изроних и купих на Force.
cat - специалист
Купих си големия комплект вложки преди половин година комплекта е хубав само кутията куца . Чудно ми е как може да се замаже вложка при нормална употреба дори да се наложи късане на болтове с нея за толкова години нямам ни една замазана имам пукнати но замазана не .Ел инструменти избягвам да си купувам от Лидъл имам само един малък един голям флексове и шмиргела , шмиргела е слабичък но за дребни работи в къщи става големия флекс го тормозя домашно вече трета година върши работа ама си личи че е китайски , малкия флеск ми го смениха един път ако го бях занесъл при който и да е нямаше да ми уважи гаранцията ами щеше да ме блъска в главата с него на бащата съм купил саблен трион работи си но и той не го ползва интензивно щом още не ме е накарал да му купя триончета . Общо взето нещата стават но са си за домашна употреба .
kozl - майстор
Леле заборавих, че купих един комплект гедории от ЛИДЛ-а на сина, ала той гледам дори не го е поместил от там де го сложих. Е тва шъ да е лидълски инструмент с вечна гаранция :lol: Ако не го гепи ръждата :?
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: