• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
shotik - майстор
Къде да закупя 1 кубик бетонов разтвор в северната част на София
най изгодно.Проверил съм в Курило -по 122 лв е кубик.
Как са цени в други бетонни центрове от тази част на София?
Последна промяна от shotik на ср авг 13, 2008 9:10 pm, променено общо 1 път.
dmi - специалист
Каква марка :?
shotik - майстор
За направа на стените на шахта за водомер-ще е добре да ми подскажете какво да търся,в строителните дейности и материали съм слаб познавач.
Правих сметки че ако ги изграждам с бетонови тухли ще ми трябват около 350 броя Х 0.46=161 лв,трябва още залепваща смес,превоз,товарене ,разтоварване и т.н за около 210 лв и реших да направя кофраж и излея с бетон + арм.мрежа за около 170 лв общо без да мисля за описаните дейности и материали.
LazarGanev - "Велик майстор"
Ами транспорта на бетона, а заливането - един кубик не е майтап работа! Най-лесно и евтино е с бетонни блокчета, ама ти си знаеш.
72х1лв=72лв , с цимента и пясъка - 100лв го сложи. Можеш да работиш на етапи, спазвайки принципа "Направи сам", а при бетона ти трябват хора.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Шотик, нещо крива ми се вижда сметката ти. Почини си и премисли.
Master_Kenobi - V.I.P.
Продават и полимерни водомерни шахти вече. Чисто, бързо, леко. Цена обаче не се сещам. На една изложба наскоро видях и взех брошурката им. Като я намеря ще дам повече инфо. :)
Последна промяна от Master_Kenobi на пет авг 08, 2008 2:14 am, променено общо 1 път.
Master_Kenobi - V.I.P.
n_a написа:
http://www.kessel.bg/index.php?id=234
Да, същите са или подобни. Не бяха много евтини, ама май си струваше.
Тенкс, n_a. :)

П.П. Пък като се замисли човек... Едно по-яко пластмасово бидонче ква работа ще свърши... :-D Май същата. :cool:
vidrata - специален-специалист
Кеноби май пишеш за спорт.Нали тея полимерни шахти бидончето са направени от едно и също -полиетилен, поливинилхлорид(прословутото ПВЦ) и т. н. Така че което е най евтино все пак това е шахта за водомер а не джакузи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Полиетилен не е поливинилхлорид.
  • 1
  • 2

Тема "бетон 1 кубик-темата е за затваряне,извършил съм наливането!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: