Нека намерим най-тънките цени.
Чопър - специалист
Ще се налага да си подменям водопровода- някой може ли да ми каже ориентировъчни цени на РР тръбите и фитингите за тях и къде мога да ги взема по -евтино. Благодаря.
EDI - майстор
Е, те навсякъде са си евтини, струват стотинки.Само по-едрата арматура е малко по-скъпа, ама надали има чак толкова голяма разлика между търговците.
Чопър - специалист
Благодаря,погледнах цените...не са баш стотинки...а бихте ли ми казали, като на лаик, защо онази част за монтаж на батерия отворите са на различни нива? Как ще се монтира батерията....
:?
masteradmin - майстор
Не ти разбирам точно въпроса, но ако е това което си мисля е защото батерията се монтира с ексцентрици, които се крият зад капачките.
Чопър - специалист
Благодаря, май се сетих за какво става въпрос....ама не съм много сигурна... :? Дано се оправя сама ,че не ми се викат майстори...големи ядове с тях.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Това Изображение е към водопровода в стената, а смесителната батерия се подвързва към него посредством Изображение. Тия лъскави шайби крият ексцентриците.
Старите водопроводи бяха без онова удобното о топла-студена често се показваха разкривени от стената.
Чопър - специалист
Днес бях в ситимаркет /той бил до нас/ и цените им наистина са много добри, благодаря! Дано се оправя с проекта и монтажа.... :roll:

Тема "Полипропилен?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: