Нека намерим най-тънките цени.
quietmadness - специалист
Някой да даде идея къде в района на Пловдив мога да намеря пластмасови сламки с диаметър 1 - 4 мм?
Виждал съм залепени по сокчетата, дори са ми сервирали кафе с такава сламка за бъркалка.
Обикалям напред назад и само клатят глави, тая жега взе да ми идва в повече, та реших да питам.
inspo - майстор
В Пикадили съм виждал тънки и в Метро май имаше.
quietmadness - специалист
В Метро има само ф7 и ф8 мм, в Кауфланд и Била също, виж в Пикадили не съм проверявал. Тръгнах да обикалям по борсите където има пластмасови прибори за еднократна употреба. Ще ги проверя Пикадили току виж ми излязъл късмета и има.
Тани - модератор
За какво са ти? Сподели идеята си! Предполагам няма да ги ползваш по предназначение :wink:
Виж в Jumbo.От там съм взимала за детето тънки, дебели, къси, дълги- има разни размери и цветове.
quietmadness - специалист
Пикадили - греда.
В Джамбо (така им пише на касовата бележка :-D, сигурно идва от Джамбо Джамбазина ), бях преди 4 дена, ама пуста глава кой да се сети :sad:. Сега като се сетя направо :wallbash: :wallbash: :wallbash:
quietmadness - специалист
Намерих.
ЖУ - БГ произвеждат сламки с диаметър ф3mm., те им казват сламки - бъркалки.
Само дето родните спедиторски фирми режат глави. В случая за нещо което струва под 1 лев искат почти 10 кинта.
Хората бяха така добри да ми дадат кажат, че SBB предлагат техни изделия и набързо се сдобих с два пакета.
Мисията изпълнена. :-D

(м/у другото и в Jumbo греда, не съм търсил лично не ми се разкарваше, но приятел ходи да търси някаква играчка и го помолих да провери)
stiv1961 - майстор
Не споделяш идеята :? Или чакаш да се заформи и тогава снимки.
quietmadness - специалист
Тани написа:
За какво са ти? Сподели идеята си! Предполагам няма да ги ползваш по предназначение :wink:
Сори забравих да пиша по въпроса.
Че няма да ги ползвам по предназначение е ясно :wink:
Целта на задачата е [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SEqrRV0jMw8[/youtube]
Райграса ми стои едно такова ... много статично има дръвчета ма пак нещо му липсва.
Бях му "ковнал" едно фонтанче ама нещо не ме кефи достатъчно.

Тема "Издирвам пластмасови сламки с малък диаметър" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: