• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
plamen6703 - майстор
Само за интериорни врати може и да стигнат тези пари, дори да имаш право и на избор :) ако искаш и каси за вратите ще трябват още толкова пари :-D
ivailokrustev - специалист
Ще са ти нужни малко повечко парички. В http://www.home-max.bg/stroitelstvo-i-j ... rni-vrati/ има доста голям избор от различни видове и модели интериорни врати. Моите са взети от там и съм много доволен.
tanq222 - специалист
Няма да ми стигнат тези пари, убедих се. :D
Kokar - специалист
Два пъти съм използвал услугите на Вътрешна архитектура. Това за София и околността.
Всичко изработват сами, вкл. нестандартни размери.
5.5/6 от мен.
muhala - майстор
minkata написа:
http://www.doordecor-bg.com - Рядко си позволявам да рекламирам фирма, но след повече от година, две малки деца(количк, бъгита, топчета и т.н.) и никакво пазене няма дори наранено. Хората са коректни, монтажистите работят чисто. Като минус мога да кажа, че се забави доставката на интериорните врати, но точно тогава бяха наводненията в централна Европа и това беше официалната причина. Външната ми врата също е тяхна - също нямам оплаквания, за нея нямаше забавяне.
Аз пък си бях поръчал един портал 1.8 широк 2.10 висок, една плъзгаща на 2,15 висока, една за спалнята, и една за кухнята.
Дадох им една каруца пари. CPL, перфорирани пдч-та и т.н.

Идват, и се оказва, че единичното плъзгане е не 2.15, а 2.05. Изкараха ме мен виновен. Добре, че в договора държах да напишат размерите на вратите (първия вариант на договора просто пишеше 5 врати...). Изкараха ме мен виновен. Извадих договора и млъкнаха.
Предложиха ми да подмажат под щурца. Да ама не. Първо, че исках толкова висока врата, второ ако исках 2.00 метра врата щях да си поръчам от 500 други възможни места. Отказах всякакви варианти за монтаж на тази врата. Казаха ми, че след 45 дни ще имам нова врата с правилни размери. Въпреки това те искаха да платя цялата сума. Разбира се не се съгласих. Тогава единия от монтажниците (абсолютен сметкаджия, другия беше печен) ми каза, че цитирам "Шефа е малко серт и ако пожелае ще си вземе вратите и ще ти върне парите...". Аз пък съм голям инат и единственото, което ме спря да не си "вземе вратите" беше, че не ми се занимаваше още 3 месеца да търся фирма за врата по-висока от 2.10. После ми обясни, че съм песимист и ми се случват такива неща, защото съм черноглед. Напротив, ако бях наивен шибаняк и не изисках да опишат размерите на вратите сега щях да имам врат 2.05 в хола, а не 2.15 и щях да гледам шпакловка върху латекс. Та отивам аз в офиса им на ул. Хемус, където работи една кукумяфка, но това е друга тема.... Говоря с шефа им и му казвам, не само, че няма да платя вратата, но искам и обезщетение. Оня ми вика ОК, плати половината. Обаче, се оказа, че иска да му платя половината сега, а като дойде вратата с правилен размер да си доплатя остатъка . Този човек не разбра, че искам обезщетение и да не си платя сега вратата, която не съм получил. Обаче не се разбрахме и платих половината врата сега, а останалата при монтажа. След като си тръгнах от офиса, монтажниците монтираха останалите врати. На тръгване ми казаха да платя, втората вноска (капаро вече беше платено). Аз казвам "дай ми платежен документ", оня ми вика "е нямаме сега, ти не ни ли вярваш", :rolleyes: :axe: :lol: :lol: :lol: :lol: "Как да ви вярвам, като за 2 часа се опитахте да ме излъжете три пъти и сега искаш да ти дам 1000 лева на улицата без документ ?!?". Отидох в офиса, платих с карта + касова бележка.
След 40 дни идва вратата и я монтираха. Та сега ако идете в ДООРДЕКОР гледайте дали имат мостра плъзгане на 2.05, цвят бетон.
Освен това след монтажа на кухненската, я оставиха затворена за един ден, за да стегне пяната. Сега вратата не стои в никакво положение, освен затворено. Както и да я оставиш се самозатваря.

Категорично не ги препоръчвам!
jaq
вт авг 16, 2011 1:59 pmkiroslavov написа:
Здравейте,
интересува дали някой знае къде правят (продават, монтират) интериорни врати, но не с фолио а с естествен фурнир, и на прилична цена. Мисля да сменям моите но съм се наслушал на оплаквания от много "евтини и качествени" врати, а съм и виждал какви безобразия с монтажа правят някой път. Ако може препоръчайте изпитана фирма с горе долу нормални цени
Избягвайте врати експерт. Абсолютно некадърен монтаж! Любезни са само докато ти вземат парите!
  • 1
  • 2

Тема "Интериорни врати - от къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: