Нека намерим най-тънките цени.
XpacTa - специалист
Сезона малко отмина, но все пак да попитам - откъде може да се купи читава лопата за сняг. Става дума за нещо мислено, а не просто една плоскост с дръжка. В чужбина има яко ергономични лопати, които щадят кръста, но тук не мога да намеря. В баумакс бяха пуснали една, която ми хвана окото:
Изображение
но докато успея да отида я нямаше, а консултантите не знаеха да е съществувал подобен продукт. Като цяло ми трябва нещо леко, здраво и ергономично.

P.S. Лопатата в баумакс е описана като "Лопата за сняг Agro Alu" - 21.99 - ако някой знае вносител ще бъда благодарен.
dragozow - майстор
Аз взех една за фирмата от едни колеги:
http://mtd.bg/view.php?id=169
Дръжката е алуминиева и ергономична, лопатата е пластмасова с алуминиев връх. Втора зима кара в службата. Много качествена, казал съм на колегите да не я ползват за разбиване на лед.
stiv1961 - майстор
Тази мисля също не е лоша- при това алуминиева:
http://agro-teh.bg/product/283/greblo-z ... 50-sm.html
Миналата година взех една пластмасова и на второто изриване на сняг се пукна :) .....а утре го дават най- зимния ден :?
Чаро - Акълия
http://sandkltd.com/?language=bg&page=p ... fiskars-08

Ще се изумиш от Фискарса, ако вече не си се сблъсквал с марката... :supz:
XpacTa - специалист
Ей, мерси - тая на MTD изглежда идеална - ако не е тайна каква е цената (видях от мнението на другия колега - 33 лв) и откъде я взе? В МИП-ТС със сигурност нямат такива готини лопати, а те са един от написаните дистрибутори.

Колкото до фискарса - основно ме изумява цената. 70 лева за лопата ми идва малко нанагорно.
dragozow - майстор
Ми аз я взех за двайсет и няколко лева, това с отстъпката която имам там, колеги сме и работим заедно. Бе повече от 35 лв едва ли е била. Те продават няколко вида лопати. По разните хипермаркети сигурно има, но са евтинджоси. Виж и тая на Фискарс ама като им знам цените ме е страх да питам колко струва.
Bobby - специалист
Ето една прилична 10-12лв. от Кауфланд. За последно като бях 23.01 имаше.

Прикачен файл

lopata.jpg
mitko64 - майстор
Днес на пазара Красно село(София) в сортови семена гледах 4 модела лопати и едната, алуминиева ми се видя стабилна. С букова дръжка и пласмасова ръкохватка, като закрепването на дръжката към лопатата ми се видя слабичко, но подлежи на тунинг. Цената беше 29 лв.
Spokoiniq - майстор
Той снега ще се стопи, ама който иска Фискарс, вносителите са обадили намаление, купух лопата от 45 на 24 за колата, дебел алуминий, яко оребрена, и на същия ден се наложи да я ползвам.Фирмата се намира до малкото кръгово по стария път за летището, до кавениорбико, или каквото е там, ако някой има интерес ще намеря точния линк, че не го запазих, ми направо запалих колата и си купих, че щях да пътувам.
Mitkoasd - специалист
Ако можеш пусни един линк че е добре човек да се запаси макар и късно.

Тема "Читава лопата за сняг - къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: