Нека намерим най-тънките цени.
kavi67 - специалист
Конкретно говоря за Варна,дали някъде има с тази дебелина?Иначе в града (няколко борси) масово ми предлагат 18 и 25мм,друго нямат!Не,че и по-дебеличкият няма да ми свърши работа,но гоня цена за съжаление.
VLADO66 - майстор
Сурово ПДЧ на тази дебелина няма да си го закараш читаво до вкъщи,огледай се за друг материал.
bayan - специалист
виж зад метан санцията на кайсиева гадина дали нямат
tarlyo - специалист
ПДЧ-то май е 8 ; 18 и 24мм. За 10мм не съм чувал.
kavi67 - специалист
bayan написа:
виж зад метан санцията на кайсиева гадина дали нямат
Първо там търсих(нали ми е близо до нас,ма няма :) ).Продължаваме с предположенията....


Сурово ПДЧ на тази дебелина няма да си го закараш читаво до вкъщи,огледай се за друг материал(/quote).

ами ти,какво би предложил???Трябва ми около 60м2,ще го поставям над XPS-а на пода у дома,по здрава основа да се получи преди да редя ламината.Пак казвам че гоня цена,иначе варианти се намират ама.......
nikolson - майстор
По-евтино какво?
http://profesional.bg/product.php?id=9143
Има ОСБ на 9мм,но едва ли е под 7-8лв/кв.м.
VLADO66 - майстор
Гледай цените за OSB 3 имат склад във Варна http://osbbg.com/osb.php
colyo - специалист
Мен ако питаш, изобщо не ти трябва. На двете тераси съм сложил фибран и стиропор и направо отгоре редих ламината (на едната даже без подложка, но малко мърдаше докато улегне).
torbalan - Дървен философ
И аз в едната стая наредих фибран и направо върху него редих ламинат.
Освен това разните шумоизолации, който май са точно фибран, също се редят директно под ламината...
bulhomes2 - майстор
И аз съм редил ламината направо върху фибрана и няма проблеми. Иначе съм си купувал (и имам още от него) 10 мм голо ПДЧ и си го закарах с ремаркето. Беше някаква смешна цена - 10 лв листа, но може и да случих инцидентно.

Торбалане, EPS и XPS не са за шумоизолация. И аз тъй си мислех, но ме убедиха.

Тема "Сурово(голо) ПДЧ 10мм ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: