Нека намерим най-тънките цени.
bulhomes2 - майстор
Откраднаха ми един бизнес, който си градих 6-7 години в Свищов. Изкопираха го 1:1 и го почнаха месец преди моето планирано започване.
btt - специалист
Аз съм си купувал от лесопласт 3мм и мисля, че взех 1-во качество. Това преди 1 година.


Мисля, че имам нещо от сорта на 1/2 плоча, но трябва да проверя.

Какво количество ти трябва?
bulhomes2 - майстор
Лесопласт отдавна правят само тополов. На тая дебелина ще е много кекав. Стив, MDF няма ли да стане? Мисля, че имаше тънки.
btt - специалист
bulhomes2 написа:
Лесопласт отдавна правят само тополов. На тая дебелина ще е много кекав. Стив, MDF няма ли да стане? Мисля, че имаше тънки.
Да. Тополов е.
Прегледах темата и не видях за какво ще се използва.
Аз от него си изрязах дъски с размери 15/20см, които боядисах с черна боя и върху тях писах с тебешир.
Свърши ми идеална работа, въпреки че го наричаш "кекав" :)
bulhomes2 - майстор
Е! За писане с тебешир и фазер ще свърши работа...
stiv1961 - майстор
bulhomes2 написа:
Лесопласт отдавна правят само тополов. На тая дебелина ще е много кекав. Стив, MDF няма ли да стане? Мисля, че имаше тънки.
Става въпрос за износ към Германия. А там не трябва да се излагаме, нали :) Искат шперплат да ги цензура/ Sperrholz/ :?
EDI - майстор
А стига бе, за там ли.Че едно време ГРАУПНЕР продаваше такъв шперплат на цяла Европа.Да не са загинали вече.
bulhomes2 - майстор
Е, ако става въпрос за количества - вероятно ще можеш да им поръчаш да ти произвеждат и буков. Наскоро търсих буков шперплат и някой ми казва, че в Тетевен правели, но никаква по-конкретна информация.
stiv1961 - майстор
EDI написа:
А стига бе, за там ли.Че едно време ГРАУПНЕР продаваше такъв шперплат на цяла Европа.Да не са загинали вече.
Оня ден пристигна факс, че вече всички финансови операции на Граупнер трябва да минават през нам си коя банка, сещай се :? А бяхме добри партньори. Интереса е от друга фирма, но и Граупнер все още пускат поръчки за модели :)
hakama - специалист
Аз търся склад в София с добри цени и по възможност да си купя парче, а не цял лист.
Става дума за шперплат или друга средно здрава плоскост - за куфарче с разделител (30х40; 40х50, за бурми и тем подобни. Стените ще са сигурно от чамова дъска, но капаците от шперплат (4мм) или МДФ.

Тема "Шперплат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: