• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
Ивето - помощник
Моля за съвет. Къде в София да си поръчам щори, къде са най-евтини?
aiako - специалист
и мен ме интересува но за вътрешни.
Ивето - помощник
Аз още не съм решила какви. Като бройка ще са много така, че цената е от голямо значение.
Mega - специалист
Аз лично съм много доволен от Боряна22, колкото до модела е въпрос на избор и вкус.
torbalan - Дървен философ
Ако някой поръчва от Ролпласт - да внимава.

Изключително некоректни са.

В офисите им механизмите са хубави, а това дето доставят и монтират - няма нищо общо....

Монтьорите бяха мърлячи. След скандал пратиха един пич, дето явно беше началник, та той оправи нещата...
kiroslavov - специалист
От Ролпласт повече никога нищо не бих купил !!! От Боряна 22 нямам щори, но имам тента, от която съм много доволен и скоро мисля да поръчам още една.
Ивето - помощник
Благодаря за информацията!

Не бях чувала за тази фирма "Боряна22". Сега разглеждам сайта им, но до цените още не съм стигнала.

Колкото до Ролпласт, хммм имам лоши спомени. Те ми сменяха дограмата преди няколко години. От тогава не искам да влиза майстор в къщи - цапат, прашат, за малко да ми съборят къщата.
stiv1961 - майстор
Тук в Стара Загора са много доволни като цена и качество от фирма ,,Солис", имат представителства и в София....... лично мнение породено от мненията на наши клиенти.
cybersas - специалист
Аз ей от тук си купувам сякакви неща - комарници, щори, врати хармоника - много съм доволен - супер са точни, с безплатна доставка, но монтажа си го правиш сам. И не трябва да объркваш размерите при поръчката де :)

http://storionline.com/shtori-ceni.php
Два пъти съм си поръчвал от Камакс (имат офис в Младост 1), само материалите ми изработват и сам си ги сглабям.. коректни са, дават някаква отстъпка ако е за по-голяма поръчка (над 100 лв май) и съм доволен като цяло.. потърси в нета имат сайт.

Поздрави,
Веселин
  • 1
  • 2

Тема "Къде да си поръчам щори?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: