Нека намерим най-тънките цени.
mitko64 - майстор
От 16, сряда в НДК се открива есенното изложение. На последното пролетно, най- посещаваният щанд беше с ръчните инструменти и консумативи MTX,Gross, градински принадлежности Palisad. Цените бяха много добри и тогава купих евтини винтови стеги- добри са, много функционален комплект часовникарски отверки, евтини SDS свредла( от тях не съм най- доволен), каналокопачи и длета SDS( стават). Разни мотичета и лопатки за градината(тайвански- добри са). Имаха голямо разнообразие на нивелири но не посмях да взема( доста съм се парил с евтини нивели). Та в сряда се надявам фирмата( светът на инструментите България ООД) пак да участват.
ferrari4456 - специалист
Миналата година взех една външна врата на солид и лед прожектори 50W по 60лв.Тая година пак с 500лв в джоба и на "лов". :mrgreen:
shotik - майстор
Някой посети ли Стройко2013 г . ?

В петък ще ида да видя какво има ,ако има свободни през деня ,може ли да направим среща по някое време,за да се видим и запознаем,а всеки преди това или след това да си разглежда ,защото не на всеки ще му е интересно това ,което други търсят.
mitko64 - майстор
Вчера пропуснах откриването, но днес обмислям посещение. Иначе идеята е супер.
VLADO66 - майстор
Ходих-заприличало е на постно мебелно изложение плюс някой друг щанд за инсрументи и един два за топлотехника,а и малко дограма.
mitko64 - майстор
Точно за топлотехника ще гледам( газови котли), ламин. паркет, ходроизолации за мокри помещения, кухненска мебел и инструменти разбира се. Скръб, скръб, голяма скръб! По- надолу не знам има ли накъде. Тукущо се прибирам напълно огорчен.
profesionalist_wood - майстор
тва стойко е пълна скръб....
ferrari4456 - специалист
А от към дограма и лед осветление как е?
Също и подови настилки като ламиниран паркет и отопления като подово?
Нещо видя ли?
Аз утре ще ходя.
mitko64 - майстор
Ако есента беше пълна скръб, сега е абсолютна мизерия- само три полупразни етажа.
tzetzo160 - специалист
Ще се прежаля и ще отида днес да разгледам. Все пак може да има и нещо интересно :)

Тема "стройко 2000" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: