• 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
hidrazin - майстор
n_a написа:
Подарява солна киселина, в РУСЕ
Солната киселина е лев и двайсе на литър наливно. За тези литър, литър и половина не си заслужава разкарването.
По-добре си я ползвай за тоалетната чиния. Като видиш как чисти, ще тръгнеш да си търсиш още. :-D
:partyman:
lov - майстор
hidrazin написа:
n_a написа:
Подарява солна киселина, в РУСЕ
Солната киселина е лев и двайсе на литър наливно. За тези литър, литър и половина не си заслужава разкарването.
По-добре си я ползвай за тоалетната чиния. Като видиш как чисти, ще тръгнеш да си търсиш още. :-D
:partyman:
Аз в другата тема писах че се отказвам защото мислех че е по голямо количеството. Иначе за чистенето си е много вярно. И да добавя че Кислола който се продава в магазините за чистене на варовикови отлагание е всъщност доста разредена солна киселина.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ученото си е учено! :-)))) Благодаря ви! (наистина не се бяхме сетили)
Svetoslavoff1 - майстор
Ако на някой му върши работа 20" CRT фунай с малък дефект, да се обади. Има добра и стабилна картина, но се появи лек вълнообразен фон. Според познат тв майстор дефектът е малък и лесно отстраним. Ползвах го към кабелна тв.
Падна ми изгодно лцд и горният е излишен.
Само лично предаване, че иначе си е хамалогия:)
nv952 - майстор
Едва ли някой ще иска камък :? Но все пак.
ИзображениеИзображениеИзображение
hrpankov - специалист
...търси се превоз за камъка --> 2 х 450км...
:-D :-D :rolleyes: :finga:
nv952 - майстор
Предпочитам някой край Бургас. :)
Ако никой не го иска,мога да ти го запазя ...ако си намериш транспорт :roll:
shotik - майстор
Подарявам комплект механизми за дивам "клик - клак " в добро състояние , в София са ,употребявани са ,не чак интензивно, само когато се е налагало .
KingLin - майстор
Svetoslavoff1 написа:
Ако на някой му върши работа 20" CRT фунай с малък дефект, да се обади. Има добра и стабилна картина, но се появи лек вълнообразен фон. Според познат тв майстор дефектът е малък и лесно отстраним. Ползвах го към кабелна тв.
Падна ми изгодно лцд и горният е излишен.
Само лично предаване, че иначе си е хамалогия:)
Аз към това мога да добавя един, мога да кажа "чисто нов", DVD Player Panasonic Home Theater (без колонките) и да стане цяла кинозала :lol: . Модела е SA-HT540. Историята му е, че още като го взехме имаше лек дефект. Пускаме си филмето и след произволно време вадеше грешка "Е-някакво число" (май 24 беше числото, не помня точно). Водих го в гаранционния сервиз, но ми го върнаха с коментар, че нямало проблем с плеъра. Може и от дисковете ми да е било, но така или иначе седи непипнат на шкафа вече 6-7 години. Също лично предаване :)
stan73 - майстор
Ако не е заявил някой вече ДВД плеърът - аз го искам.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: