• 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
naB4o - специалист
Имам мивка с пиедестал, цвят крем, стил античен, размер 70 см за стоящ смесител. Бях я пускал в олх, и ще я пусна пак сиволично, ако някой има нужда за вила, квартира, да каже, ще му дам адрес да дойде да си я натовари. Няма пукнато и отлюспен емайл, сменях баня и ми беше жал да я сиктирдосам. За куриери не знам, понеже са тежки и чупливи и няма да е под 15 лв мисля доставката.
емо ем - специалист
Гумите са подарени.
шоп - майстор
Подарявам около 70 м2 ( около 800 ) керемиди втора употреба от старите вълнообразни керемиди.

На удобно място за товарене с камион или бус. Намират се в квартал в рамките на софииското околовръстно шосе.

.
Снимки засега нямам, че не съм в Бг....при интерес скоро ще ги снимам.


Срок на офертата 10 ина дни. Ако дотогава няма мераклии заминават на строителното сметище във Враждебна:-)
chapara - майстор
Пу за мен, ако може снимка и къде са по точно, в коя част на Околовръсното, може и на лични.
шоп - майстор
Твои са, пиши ми на лични

до 2-3 дни се прибирам от почивка и може да осигуриш транспорт, че ми пречат
lov - майстор
Да ти дам и аз още около 1200-1300 но са в Тетевен. Даже са подбрани няма парчетии или счупени.
chapara - майстор
И тях бих грабнал, трябват ми за селскостопанска постройка, която иначе ще падне, намира се по пътя за Тетевен, на една трета между София и Тетевен. Ако може само да не е на зор, че съм заринат с работа, но все пак до края на септември ще ги грабна.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ама как се уреди, че и попътно :-) Групата радва!
lov - майстор
Проблема и при мен е че трябва да ги местя. Складирани са до един дувар на комшията и завчера като дойдох ме зарадваха че ще го гъта и да си строял гараж. Та ми е дал срок 2 седмици да ги махна от там. Има къде да се съхранят ама трябва да се хамалува пък тука много зор да намеря някой да се хване.
chapara - майстор
Ще се опитам да се напъна за до края на месеца, но,.,...не съм убеден на100%, ще е жалко за офертата :roll:
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: