• 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
sokolov.91 - майстор
https://www.pazaruvaj.com/detski-kolich ... 237987837/
Ето такава е количката. Писах лични с МамаМу, иска да я ползва по други причини... Не мисля да задълбочавам. Искаше ми се някое детенце да я използва по предназначение... Количката е доста запазена. Ако няма други желаещи... Здраве да е, пак ще свърши работа поне на някого.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон окт 12, 2020 8:58 pmsokolov.91 написа:
https://www.pazaruvaj.com/detski-kolich ... 237987837/
Ето такава е количката. Писах лични с МамаМу, иска да я ползва по други причини... Не мисля да задълбочавам. Искаше ми се някое детенце да я използва по предназначение... Количката е доста запазена. Ако няма други желаещи... Здраве да е, пак ще свърши работа поне на някого.
мамите си продават-купуват колички в olx. мисля ще е по-добре отколкото да вози електрожен. докато има вид
sokolov.91 - майстор
пон окт 12, 2020 9:00 pmn_a написа:
пон окт 12, 2020 8:58 pmsokolov.91 написа:
https://www.pazaruvaj.com/detski-kolich ... 237987837/
Ето такава е количката. Писах лични с МамаМу, иска да я ползва по други причини... Не мисля да задълбочавам. Искаше ми се някое детенце да я използва по предназначение... Количката е доста запазена. Ако няма други желаещи... Здраве да е, пак ще свърши работа поне на някого.
мамите си продават-купуват колички в olx. мисля ще е по-добре отколкото да вози електрожен. докато има вид
Не искам да я продавам. Аз я продавах. После реших, че искам да зарадвам някое детенце. И за това понеже нямам регистрации в 100 форума и тука ми е като семейство попитах има ли някой нужда. Не искам пари. Ако никой друг няма нужда пращам му я на МамаМу, пък дори и за електрожен...
shotik - майстор
пон окт 12, 2020 8:48 pmMamaMy написа:
Интересуват ме гумите и едната ос. Трябват ми по-големия диаметър и по-широки.
Колко големи да са колелата/гумите ? Имам някакви , без ос , но може и да се направи .
Пиши или ми се обади .
Последна промяна от shotik на пон окт 12, 2020 9:29 pm, променено общо 1 път.
tzetz009 - специалист
:? Ако ще е само до коленцата мога да изпратя безвъзмездно подходящи четири броя на @MamaMy . Не е хубаво да се унищожава такава количка .

@sokolov.91 , предложи я на друго място ! Остави на мен "Кракрата" :) !

@MamaMy , имаш лични !

:partyman: :partyman: :partyman:
kuger - майстор
Не разваляйте хубавата количка, зарадвайте някое семейство с ограничени възможности, моля!

MamaMy, разполагам със шаси от количка. Едната ос е с единични колела и ос, другите са двойни, но без ос. Диаметъра е около 20 см., широчината около 30-40 мм.
Ако те устройва подарявам едната двойка.
MamaMy - майстор
Успокойте се малко!
Ако беше за електрожен имам 6 бр с гуми и иглени лагери. На електрожена имам монтирани от преди 8-10 години. Отделно имам 4 пластмасови от детска количка, но с малък диаметър. Мога да ви ги снимам веднага за доказателство. Чудя се обаче защо скочихте всички?
Щом толкова сте закъсали за детски колички аз се отказвам. Знам обаче какво ще стане от нея. Някоя закъсала майка от малцинствата ще я бута натоварена с кашони от гюмовете за боклук. Това е съдбата на всички детски колички. С повишаването стандарта на живот и детските дрешки вече не се ползват втора употреба. И пелените са за еднократна употреба. Лично изхвърлих дрехи от три деца. Пазени с годни за някое друго, а те нови, но никой не ги иска. Не са модерни. И там има мода нищо, че са по на 3-4 обличания. С количките, с играчките с всичко е така. Тези които могат да ги оценят нямат достъп до тях, а тези които са им в ръцете не им трябват.
На запад за това има контейнери за дрехи. Това са същите дрехи които тук ни продават втора употреба.
пон окт 12, 2020 9:26 pmtzetz009 написа:
:? Ако ще е само до коленцата мога да изпратя безвъзмездно подходящи четири броя на @MamaMy ...
Ако наистина можеш да помогнеш с това прати две. Приемам и две тазобедрени и две лакетни стави. Останалите ще почакат. В този случай няма да ми трябват колела. :partyman:
kuger - майстор
Що се палиш? Просто не си струва да се окепази здрава, запазена количка.
Пиши за какво ти трябва, та да не гадаем.
preslav - майстор
вт окт 13, 2020 12:43 amkuger написа:
Що се палиш? Просто не си струва да се окепази здрава, запазена количка.
Пиши за какво ти трябва, та да не гадаем.
Той е писал за какво му трябват.
Индианец - специалист
пон окт 12, 2020 10:13 pmMamaMy написа:
Успокойте се малко!
Ако беше за електрожен имам 6 бр с гуми и иглени лагери. На електрожена имам монтирани от преди 8-10 години. Отделно имам 4 пластмасови от детска количка, но с малък диаметър. Мога да ви ги снимам веднага за доказателство. Чудя се обаче защо скочихте всички?
Щом толкова сте закъсали за детски колички аз се отказвам. Знам обаче какво ще стане от нея. Някоя закъсала майка от малцинствата ще я бута натоварена с кашони от гюмовете за боклук. Това е съдбата на всички детски колички. С повишаването стандарта на живот и детските дрешки вече не се ползват втора употреба. И пелените са за еднократна употреба. Лично изхвърлих дрехи от три деца. Пазени с годни за някое друго, а те нови, но никой не ги иска. Не са модерни. И там има мода нищо, че са по на 3-4 обличания. С количките, с играчките с всичко е така. Тези които могат да ги оценят нямат достъп до тях, а тези които са им в ръцете не им трябват.
На запад за това има контейнери за дрехи. Това са същите дрехи които тук ни продават втора употреба.
пон окт 12, 2020 9:26 pmtzetz009 написа:
:? Ако ще е само до коленцата мога да изпратя безвъзмездно подходящи четири броя на @MamaMy ...
Ако наистина можеш да помогнеш с това прати две. Приемам и две тазобедрени и две лакетни стави. Останалите ще почакат. В този случай няма да ми трябват колела. :partyman:
Тука си много прав!
Искахме да подарим количката(много запазена) от малкия ми брат и пуснах я олх, казахме тук там, ама никой не прояви интерес.
Докато не дойде един циганин на зор, че уж му се родило дете.
Дадохме му я с радост(макар и на циганин всепак щеше да помогне на някого), но след няма и месец слизам от рейса и тръгвам към нас и нашия хубостник я натряскал с арматури, кабели и още боклуци.
Дете нямаше вътре.
В последствие от разни хора разбрахме, че изобщо не е женен, камо ли дете да има.
Еми лично мен ме хвана яд.
От тогава него съм го мяркал два три пъти, но количка нямаше.
Нищо чудно да и е свалил желязото и хайде на вторични.
Да съм знаел, че си търсел щях да ти я пратя.
Все пак ще ти е свършила работа.
Поне няма да я ползваш един два пъти и да я хвърлил.
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: