• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
bulhomes2 - майстор
Chefo77 написа:
Честито на Стан, а само за информация - виното му е УНИКАЛНО!!! :prayer:
Нема къ да ти поверваме, че Юни месец си пил вино. Ма кат' се замисля - всяко вино си е уникално така, че мое и да не лъжеш.

Стан, шегувам се естествено. Ама ще взема да потърса и аз няколко часовника... :lol:
Chefo77 - майстор
bulhomes2 написа:
Chefo77 написа:
Честито на Стан, а само за информация - виното му е УНИКАЛНО!!! :prayer:
Нема къ да ти поверваме, че Юни месец си пил вино. Ма кат' се замисля - всяко вино си е уникално така, че мое и да не лъжеш.

Стан, шегувам се естествено. Ама ще взема да потърса и аз няколко часовника... :lol:
За мен няма значение кой месец е, за да пия нещо. Ял съм сладолед при -18, както съм пил и бира - щом ми се яде/пие ...
А виното наистина е един път!
prascho - майстор
Вчера майка ми донесе от село червено вино. Дядото е производител. Вярно, че юни, но нищо му няма.
stan73 - майстор
Е какво се чудиш, стига да е направено както трябва, то таман почва да влиза в силата си. Качествените вина трябва да издържат поне 4 години (стига да не им се случи случка :drinkers: :partyman: ). Даже тогава се счита, че са станали най-добри (а вече колекционерските са съвсем друга работа...).
teon - специалист
Прикачен файл:
Picture 008.jpg
Picture 008.jpg (110.03 KиБ) Видяна 2587 пъти
Прикачен файл:
Picture 007.jpg
Picture 007.jpg (116.28 KиБ) Видяна 2587 пъти
Прикачен файл:
Picture 006.jpg
Picture 006.jpg (104.35 KиБ) Видяна 2587 пъти
Прикачен файл:
Picture 005.jpg
Picture 005.jpg (97.22 KиБ) Видяна 2587 пъти
...като стана въпрос за вино, имам навика да оставям всяка година по 1-2 шишета от реколта...наскоро по повод един юбилей се разходих до мазата и избрах визуално две шишета според степента на прашасалост...виното е бяло и се оказа много добро с превъзходен вкус на отлежало... :!: предупреждавам: понеже темата е за подаряване - да не се изтълкува погрешно :?...
SEV - специалист
teon написа:
понеже темата е за подаряване - да не се изтълкува погрешно :?...
Ти пък защо дразниш,а :-D
nikolson - майстор
teon написа:
понеже темата е за подаряване - да не се изтълкува погрешно :?...
Понеже е подаряване, не го продаваш, само даваш стари бутилки за олио! :lol:
П.П. Не пия вино и през зимата. Аз съм си ракиджия...
bulhomes2 - майстор
Аз никога не съм казвал, че не може да има вино лятото. И аз имам. Но сега е по-приятно да се пие бира.
DundyTheCroc - майстор
В същите такива бутилки ми е ракията за сватбата, ама аз пусто отказвам да се женя :) Пърцуцата ми е набор, т.е. 77-а е правена. Нека отлежава...
shotik - майстор
То стана говорилня,а не тема за подаряване,моля,спрете излишните коментари тук .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: