• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
Lion15 - специалист
ср мар 25, 2020 11:01 pmbulhomes2 написа:
Съмнява ме, че нещо подведох читателите. Аз купих пералня Беко комбинирана със сушилня, щото за отделна сушилня и работещото все още перфектно Горение нямаше място. Жената получава аритмия и задух при мисълта, че ще местя бойлера за да освободя място за отделна сушилня върху пералнята. Тя всъщност и за Беко-то беше против, ама на един черен петък рекох да я изненадам. Оказа се неприятна изненада за всички, ама я траем.

Lion15, нали разправям, че я разглобих почти цялата за да успея да я вкарам в банята. Мисля, че имаше някаква хитрост да не можеш да пуснеш пералнята с транспортните болтове. Но и да няма - развил съм ги със сигурност. И на горението си завих неговите да си стои на тавана с тях. Бащицата е водопроводчик и е вързал десетки перални. Понаучил съм и от него. И предните сам съм си ги връзвал. И тапия за машинен инджинер са ми дали преди 20-30 години...

Чефо, ако няма други мераклии - на лични ще ти пратя ТТданни.
Само да не кажеш,че те обиждам. :wink:
И ние,та и доста познати са патили заради транспортните болтове.
Доставчика каза,че трябва да се свалят,ама бащата беше на работа и като дойде качихме пералнята и съм изумил за тях.
На центрофуга направо си е*а мамата.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср мар 25, 2020 11:01 pmbulhomes2 написа:
...пералня Беко комбинирана със сушилня...
За да излизат читаво прането от сушилнята, трябва да се извади към 2/3ти, да върти само 1/3та пране
Djack - специалист
ср мар 25, 2020 10:54 pmChefo77 написа:
А ти защо реши, че е мека подложката?
Пипал съм я! :wink: Мека е!
bulhomes2 - майстор
ср мар 25, 2020 11:19 pmn_a написа:
ср мар 25, 2020 11:01 pmbulhomes2 написа:
...пералня Беко комбинирана със сушилня...
За да излизат читаво прането от сушилнята, трябва да се извади към 2/3ти, да върти само 1/3та пране
Ми чете булката каквото пише по упътването.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет мар 26, 2020 12:18 ambulhomes2 написа:

Ми чете булката каквото пише по упътването.
Не е проблемът в сушилнята
Chefo77 - майстор
ср мар 25, 2020 11:21 pmDjack написа:
ср мар 25, 2020 10:54 pmChefo77 написа:
А ти защо реши, че е мека подложката?
Пипал съм я! :wink: Мека е!
Аз си мислех, че ползване е повече от пипане, но явно съм грешал.
Сподели като видиш някой да гаси вибрации със заварка :wink:

Веско, ще ти я пратя, но малко смисъла чезне, като се платят транспортните разходи. Ако я искаш, засилвам я :)
Djack - специалист
чет мар 26, 2020 8:11 amChefo77 написа:
ср мар 25, 2020 11:21 pmDjack написа:
ср мар 25, 2020 10:54 pmChefo77 написа:
А ти защо реши, че е мека подложката?
Пипал съм я! :wink: Мека е!
Аз си мислех, че ползване е повече от пипане, но явно съм грешал.
Сподели като видиш някой да гаси вибрации със заварка :wink:

Веско, ще ти я пратя, но малко смисъла чезне, като се платят транспортните разходи. Ако я искаш, засилвам я :)
Естествено, че не се гасят със заварка, ама не трябва да стигат и до крачетата, че да разчиташ на подложка! Вибрациите в пералнята, трябва да са угасят вътре в самата пералня! Излязат ли навън, почти е сигурно, че ще тръгне из помещението! :wink:
bulhomes2 - майстор
Чефо, че нали ще е 5-6 доставката. Ако и такива пари мислим - не е добре работата. Аз ако съм знаел, че съществува такова нещо бих попрегледал в нета дали върши нещо и бих си го купил и от магазина. Силно се съмнявам, че ще върши работа, но 5-6 лв да отпадне проучването си е оферта.
bulhomes2 - майстор
Благодаря на Чефо за подложката. Отново е в обращение някой ако я иска :-D
Като взех да я вдигам, че да я пъхна видях, че едното краче било паднало. Сега не подскача и без подложката...

ПП. Май бях пускал тук тема "Мо'е ли па да съм толкова прост?"
nikolson - майстор
БаФФ тая подложка...Менкате я кат' тукоУтУ.
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: