• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
profesionalist_wood - майстор
Тук можем да пускаме обяви за подаряване :wink: Че нещо се разпиляха темите из форума
Преди няколко дена подарих на братчед една резачка менте на Щил защото не ми е нужен
Chefo77 - майстор
Подарявам почти компютър на части. Дъно Elitgroup, процесор Duron, видеокарта GeForce FX5200, RAM 256 МВ, към това има и кутия със захранване ... Ако някой проявява интерес, ще видя какво точно пише, че ме мързи да ходя до гаража сега :)
Последна промяна от Chefo77 на пет окт 18, 2013 11:18 am, променено общо 1 път.
resistbody - майстор
Chefo77 написа:
Подарявам почти компютър на части. Дъно Elitgroup, процесор Duron, видеокарта GeForce FX5200, SD RAM 128 МВ, към това има и кутия със захранване ... Ако някой проявява интерес, ще видя какво точно пише, че ме мързи да ходя до гаража сега :)
По отделно или целия, аз се интересувам от картата и захранването, но ако ти пречи ще го взема целия.

Аз имам за подаряване(засега), кондензатор и вентилатор от микровълнова, мисля и онова пластмасовото, където се върти чинията върху него седи.

Прикачен файл

20130501_214843_800x600.jpg
20130501_214843_800x600.jpg (109.88 KиБ) Видяна 14897 пъти

Прикачен файл

20130501_215137_800x600.jpg
20130501_215137_800x600.jpg (93.95 KиБ) Видяна 14900 пъти
Chefo77 - майстор
resistbody написа:
Chefo77 написа:
Подарявам почти компютър на части. Дъно Elitgroup, процесор Duron, видеокарта GeForce FX5200, SD RAM 128 МВ, към това има и кутия със захранване ... Ако някой проявява интерес, ще видя какво точно пише, че ме мързи да ходя до гаража сега :)
По отделно или целия, аз се интересувам от картата и захранването, но ако ти пречи ще го взема целия.
Утре, стига да не забравя, ще ида да видя точните модели и ако все още го искаш, ще скокна до Еконта да го пратя.
Chefo77 - майстор
Дъното е Elitegroup K7S5A, видеокатата е 128 MB, РАМ-та е 256 MB PC2700. Има флопи, неработещо CD...
daniel.genchev - напреднал
Ако колегата resistbody се откаже се записвам за компютъра, че се глася да стягам един за "работилницата".
Chefo77 - майстор
daniel.genchev написа:
Ако колегата resistbody се откаже се записвам за компютъра, че се глася да стягам един за "работилницата".
"Компютърът" пътува към Първомай, в понеделник сутринта ще е там. Мога само да се надявам, че всички компоненти работят (последно работеха, но може престоят да им се е отразил зле) и колегата resistbody ще успее да постигне благородната си цел :)
resistbody - майстор
Благодаря много на Chefo77 за компютъра, нямаше нужда да плащаш доставката, благодаря ти много отново, тези дни ще сложа хард и още рам ако намеря ;)
Подарявам стари бакелитови букси. Ако на някой могат да са му полезни за нещо да пише на лично. Тук има снимки : http://picbg.net/album.php?u_id=7151658KOY
Chefo77 - майстор
ПОДАРЯВАМ ето този часовник:
Прикачен файл:
P1160014.JPG
Прикачен файл:
P1160016.JPG
Часовникът работи перфектно с изключение на датника и деня от седмицата - не се въртят! Предполагам има нещо откачено вътре. С нова батерия е и един сменен патент. Подарявам го, защото си подарих от името на съпругата ми Casio Edifice EF-308D и този е "излишен".
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: