• 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
tzetz009 - специалист
съб мар 14, 2020 5:47 pmsokolov.91 написа:
Някой да има за подаряване някоя горе долу читава батерия от телефон? Li-Po 3.7V поне 2500mAh. Без значение е модела.
Прикачен файл:
IMG_20200315_231844.jpg
Като за теб :) !

Дай адреЗ на "лични" , ако 'аресаш нещо от свободните !

:partyman: :partyman: :partyman:

Прикачен файл

IMG_20200315_231149.jpg
Chefo77 - майстор
На някой да му трябва е те такава подложка за пералня?

https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari ... m/p/466127
bulhomes2 - майстор
Чефо, обясни какво трябва да прави тая подложка и какво не прави, ако не ще да прави нещо!
Първата ни пералня беше индезит и изкара в банята над 15 години. Изгни, ама си работеше. След нея взех Горение, което наскоро смених с някакво шибано Беко, ама щото със сушилня. А жената чела някъде за сушилня, че много убаво било. Па за отделна сушилня мястото кът. Ма нъцки - не ползва сушилнята, че мачкала света, а като се разцентрофугира тича да я затиска, щото иначе се бие в поликарбонатната преграда до нея и всеки път очакваме полицаи за нарушаване на обществения ред. Индезита се пенсионира по заслуги, горението е в готовност на тавана. Никое от тях не е пощръклявало като това Беко всеки път. Ама няма как скоро да ги разменя обратно, щото вратата на банята тясна - разглабям капака, предния панел и вратата на пералнята, изтачам парното и свалям лирата... да си...

С две думи туй го подаряваш, щото не върши работа или..?
Djack - специалист
Това мисля че се слага между пералнята и сушилнята, когато са едно връз друго! Кита за монтаж си е отделно!
Lion15 - специалист
ср мар 25, 2020 9:20 pmbulhomes2 написа:
Чефо, обясни какво трябва да прави тая подложка и какво не прави, ако не ще да прави нещо!
Първата ни пералня беше индезит и изкара в банята над 15 години. Изгни, ама си работеше. След нея взех Горение, което наскоро смених с някакво шибано Беко, ама щото със сушилня. А жената чела някъде за сушилня, че много убаво било. Па за отделна сушилня мястото кът. Ма нъцки - не ползва сушилнята, че мачкала света, а като се разцентрофугира тича да я затиска, щото иначе се бие в поликарбонатната преграда до нея и всеки път очакваме полицаи за нарушаване на обществения ред. Индезита се пенсионира по заслуги, горението е в готовност на тавана. Никое от тях не е пощръклявало като това Беко всеки път. Ама няма как скоро да ги разменя обратно, щото вратата на банята тясна - разглабям капака, предния панел и вратата на пералнята, изтачам парното и свалям лирата... да си...

С две думи туй го подаряваш, щото не върши работа или..?
Бе вмършат известна работа.
Бях взел на бабата такава защото пералнята ходеше по стаята :-D .
Овладя положението,но не напълно.
А за твоята пералня да не кажеш,че те обиждам или те мисля за тъп,но..свалил ли си транспортните винтове на барабана и една стириопорена част изпод пералнята.
Миналата седмица като взехме нова башата я пуснал с всички неща по-горе и едвам я удържахме.Добре ,че майка беше на работа иначе.. :axe:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср мар 25, 2020 9:53 pmDjack написа:
Това мисля че се слага между пералнята и сушилнята, когато са едно връз друго! Кита за монтаж си е отделно!
Това се слага на пода, под пералнята. Обира малко вибрации. Се едно гумени тапи на крачетата. Простотии. Няма местене :-(
Chefo77 - майстор
ср мар 25, 2020 10:02 pmn_a написа:
ср мар 25, 2020 9:53 pmDjack написа:
Това мисля че се слага между пералнята и сушилнята, когато са едно връз друго! Кита за монтаж си е отделно!
Това се слага на пода, под пералнята. Обира малко вибрации. Се едно гумени тапи на крачетата. Простотии. Няма местене :-(
Е точно това прави - поема вибрациите от пералнята към пода. Или поне част от тях.
Веско, върши си работа. Просто беше експеримент дали ще е ОК под двете машини (сушилнята ни е върху пералнята, помежду им има плот) - не е много добре, имам чувството, че се кандилкат, което е нормално. Затова сложих подложката върху плота - не видях ефект. И дето ще ми събира прах в гаража, по-добре е някой да се възползва.
Djack - специалист
ср мар 25, 2020 10:02 pmn_a написа:
ср мар 25, 2020 9:53 pmDjack написа:
Това мисля че се слага между пералнята и сушилнята, когато са едно връз друго! Кита за монтаж си е отделно!
Това се слага на пода, под пералнята. Обира малко вибрации. Се едно гумени тапи на крачетата. Простотии. Няма местене :-(
Твърдо нье! Сложиш ли меко под нещо генериращо вибрации, само увеличаваш амплитудите! Продължавам да си мисля, че това е много по подходящо да пази сушилнята от вибрациите на пералнята! :partyman:
Chefo77 - майстор
А ти защо реши, че е мека подложката?
bulhomes2 - майстор
Съмнява ме, че нещо подведох читателите. Аз купих пералня Беко комбинирана със сушилня, щото за отделна сушилня и работещото все още перфектно Горение нямаше място. Жената получава аритмия и задух при мисълта, че ще местя бойлера за да освободя място за отделна сушилня върху пералнята. Тя всъщност и за Беко-то беше против, ама на един черен петък рекох да я изненадам. Оказа се неприятна изненада за всички, ама я траем.

Lion15, нали разправям, че я разглобих почти цялата за да успея да я вкарам в банята. Мисля, че имаше някаква хитрост да не можеш да пуснеш пералнята с транспортните болтове. Но и да няма - развил съм ги със сигурност. И на горението си завих неговите да си стои на тавана с тях. Бащицата е водопроводчик и е вързал десетки перални. Понаучил съм и от него. И предните сам съм си ги връзвал. И тапия за машинен инджинер са ми дали преди 20-30 години...

Чефо, ако няма други мераклии - на лични ще ти пратя ТТданни.
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: