• 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
kuger - майстор
ОФФ:
Веднаж и аз подарих велосипед Балканче, сгъваемо и напълно изправно на едно турче. Велосипеда не го видях повече, а ми е комшия. Вероятно продадено.
А за благодарност с баща му ми разбиха и ограбиха мазето на къщата!
Вече внимавам на кого подарявам, или гледам да е далече от мен.
preslav написа:
Той е писал за какво му трябват.
Поне аз не видях никъде за какво са му.
Както и да е, MamaMy се разсърди.
MamaMy - майстор
Не съм се разсърдил. Легнах си снощи. Все пак ставам за работа в 5,30 всяка сутрин.
Трябват ми колела с по голям диаметър за количка за пазар. Някъде към 30 см може и помпещи се. Искам и по-широки защото терена хем е неравен хем е кален като вали и тънките колела затъват. Такива има по някои детски колички и с все оста ще ми свършат перфектна работа.
Проблема е, че вече не ме държат ставите и ми е трудно ходенето, пък носенето на покупките направо ме убива. Навсякъде ходя с колата, но не навсякъде може да се спре до входа на магазина, а там където паркирам на улицата пред нас до къщата е доста стръмно и разстоянието е 40-50м. Купих си от Лидъл товарна алуминиева сгъваема количка, но се оказа боклук. Не става за нищо и ще им я върна ако си намеря касовата бележка. Прекарал съм с нея една газова бутилка от къщата до колата и обратно. През повечето време аз реално си я носех.
Имам една чанта за пазар с колела. Почти не е ползвана, но колелата са и смешни и не стават. В Испания видях точно каквато ми трябва с големи широки колела и с две дръжки. Може и да я буташ и да се подпираш на нея. Яд ме е, че не попитах от къде са я купили.
Индианец - специалист
вт окт 13, 2020 1:29 pmkuger написа:
ОФФ:
Веднаж и аз подарих велосипед Балканче, сгъваемо и напълно изправно на едно турче. Велосипеда не го видях повече, а ми е комшия. Вероятно продадено.
А за благодарност с баща му ми разбиха и ограбиха мазето на къщата!
Вече внимавам на кого подарявам, или гледам да е далече от мен.
preslav написа:
Той е писал за какво му трябват.
Поне аз не видях никъде за какво са му.
Както и да е, MamaMy се разсърди.
Абе неблагодарници всякакви.
Колела колко съм взимал от вторичните и съм възстановил напълно това лято, като от 12съм продал 3 или 4 другите съм ги дал на на едни деца като повечето бяха циганчета, но лишени от много неща и си ги пазят до ден днешен.
Има цигани и цигани.
Две от съседното село но не съм бил скоро там.
Уплътнявах си времето и при условие, че частите съм ги вземал от вторични и всичко ми излезе на цената, от която бях продал всички колела.
Иначе за гуми за количка може да станат и капки 12" да речем, но ще трябва да се мисли и ос.
Но нямам за беля, ако намеря ще ти пиша.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт окт 13, 2020 2:29 pmMamaMy написа:
...колела с по голям диаметър за количка за пазар...
И аз натам съм тръгнала, но ми е абсурдно в тоА град нещо с колелца. То, колата ми пада в дупките... Размисли ме и огледах обявите за детски колела. Точно каквото си трябва, ако можеш да пребориш оста и другите такъми
bulhomes2 - майстор
Не схванах баш каква количка искаш да правиш, но на майка ми правих нещо подобно с гуми, оси и се вилките от детски велосипед. По-скоро юношески беше.
MamaMy - майстор
Колела от велосипеди малко ми грознеят. Ще ми се пластмасови с няколко едри спици. Абе разгледайте точно детските колички. Има много готини.
За не разбралите ще правя чанта с колела. На запад са много популярни. Тук се виждат вече, но все още са голяма рядкост.
ИзображениеИзображение
В Барселона в няколко супера загледах дори специален гараж до входа за такива колички с паркоместа със заключване.
shotik - майстор
Утре ще кача снимки, пластмасови ,черни с едри спици , за надуваеми гуми, към Ф26 и щироки към 3-4 см трябва да са . От детска количка са , само ос Ф10 да си направиш .
MamaMy - майстор
Тоше, не се занимавай! Направо ще си купя една количка за да ползвам и оста и рамката. Останете си със здраве и следващия път ако видите количка без бебе а с боклуци пак си помислете кое е по-добре преди да се обаждате и да наливате акъли! :wink:
bulhomes2 - майстор
Седи мирен бре! Всеки знае да купува. Имам пластмасови колела от 50 литров компресор. Твои са, ако ти вършат работа.
prascho - майстор
тази ми се вижда практична:
https://www.emag.bg/kolichka-za-pazaruv ... ario_ID=52

някъде около 2х50лв (пенсионерските надбавки от Баце чекмеджето) + 10лв (1,2л дезинфектант) + 1лв (маска за еднократна употреба) + 8лв (2-3 пакета антибактериални кърпички)

Заместител на горните - ракия :!:

П.П. И при филантропията има злоупотреба, както може да се злоупотреби с всичко останало. За жалост морал не се налива, не се и набива отзад....
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: