• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
ferrari4456 - специалист
Трябват ми 2бр лагери с размери:
външен размер -22мм
вътрешен размер-9мм
широчина-7мм
Някой има ли представа в София къде мога да ги намеря и на горе долу добра цена.
Като ширината може да варира с 1-2мм и вътрешния размер трябва да е над 9мм или 9мм.
profesionalist_wood - майстор
Има магазинче SKF срещу София Сити Център,бе на метростанция Европейски съюз.
ferrari4456 - специалист
amesa написа:
http://www.lagerite.com/
Нямат го звънях им.
Утре ще ходя до някакъв магазин до Ей ЕС БИ на 4км и ако не намеря ще мина и през магазина срещу Сити център.
Може ли малко повечко информация за магазинчето на SKF, може и през Google Street view или адреса му и ще го намеря.

Благодаря много!
stiv1961 - майстор
Щом там го няма.... не знам дали ще намериш. 8х22х7 има ама 9... май няма такъв стандарт.... не знам :?
ferrari4456 - специалист
Оригиналния лагер е такъв с 8мм вътрешен, но в детайла резбата е заминала, но за да сложа по-голям болт ми трябва и по-голям лагер и от там идва гредата.Иначе модула е алуминиев.Пробвах вътре да капвам капчици разтопен алуминий и после да го продупча, но се отлепяваше от стените дори и като загрявах детайла.За заварка да се напълни не може да се мисли.Пробвах повечето неща и това ми остава просто.Ако някой има някакви идей...

ПП Не е под голямо напрежение да излиза болта, така че си мислех и за някакво лепило да капна вътре и после да навия болта, ама толкова здраво не знам дали има...
stiv1961 - майстор
ferrari4456 написа:
Оригиналния лагер е такъв с 8мм вътрешен, но в детайла резбата е заминала, но за да сложа по-голям болт ми трябва и по-голям лагер и от там идва гредата.Иначе модула е алуминиев.Пробвах вътре да капвам капчици разтопен алуминий и после да го продупча, но се отлепяваше от стените дори и като загрявах детайла.За заварка да се напълни не може да се мисли.Пробвах повечето неща и това ми остава просто.Ако някой има някакви идей...
Тотално се обърках :? каква резба, какъв болт, какъв лагер на резба, а бе човек кажи какъв ремонт правиш? Не може ли леглото на лагера да го запълниш с латун например?
ferrari4456 - специалист
Те са два детайла и в единия ляга лагера.През лагера минава болт и влиза в другия детайл и така може да се движи.Резбата в другия детайл се скапа и трябва да по-голям размер болт и от там лагер...Ако си ме разбрал хубаво.
Трябва ми за рамото на една машина.Точно този детайл не е натоварен.
stiv1961 - майстор
На по- голям размер не може ли да минеш- 10х22х6?
http://www.lagerite.com/ceni/9-2959/-61900%20ZZ.html
  • 1
  • 2

Тема "Лагер 22х07х09мм" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: