Нека намерим най-тънките цени.
stan73 - майстор
От 22 декември ще пускат "малкият" ъглошлаиф 125мм/1200 вата с регул. обороти за около 60 лева (някак ми изглежда променена главата му, вероятно е нов модел) и комплект инструменти в куфар, тип "Гедоре" за около 80 лева. Вчера ги видях на плакати на изхода на единият Лидл (Варна, Владиславово).
Вероятно ще има и други хубавини като за Коледа, но само това беше на плакатите...
gamencerista - специалист
За това гедоре ще се замисля ако е хубаво от доста време чакам :supz:
svetliopi44 - Чирак...
griffin написа:
. Имам малка прахосмукачка кархер която може би ще умре с това ама се ще се оправя само пари да паднат :-D
Аз с една такава wd3200 съм пробвал и прах няма никъде и прахосмукачката си работи още.
А доста канали правих с фрезата, то прахусмокачката я взел за строителни цели, шлаифам и шпакловка с жираф и нея.
monster18 - специалист
брошурата от 22 Декември къде да я намеря online ?
brum - майстор
Няма брошура още, само коледни плакати :) .
chandler_vt - специалист
monster18 написа:
брошурата от 22 Декември къде да я намеря online ?
Онлайн брошурата излиза в четвъртък.
nanobanano - специалист
Иначе по магазините плакатите ги има още в сряда,но тряя си поискате :)
batVenci - специалист
За тези ли става на въпрос?
http://www.lidl.de/de/parkside-winkelsc ... so_clicked
http://www.lidl.de/de/powerfix-stecksch ... so_clicked
Ако шлайфа е на 60 лв. у нас, става ясно, че в Германия си е по-евтин...
stan73 - майстор
Сякаш бяха такива.
Той и за 60 пак си е супер и няма конкуренция тук като мощност, възможности и цена. Аз моя преди около година толкова много чаках да го пуснат тук, а те не го пускаха, че накрая се отчаях и приятели ми го донесоха от вундаааба страната (а после след известно време го пуснаха и тук)...
А дет се вика няма как да сравняваш с Германия (да гледаш в паничката на батко), там си е друга планета направо.
atanasov2004 - специалист
Куфарчето купих миналата година за 79лв-много,много приятно съм изненадан за съотношение цена-качество, купих и 1200 ватовия шлайф със 125мм диск въпреки че имам 850ватовия Елтос от 1994г. Просто реших да го взема, сложих Бош за метал и като го включих се разхвърчаха искри из
гаража - самия диск стърже в тенекията наречена предпазител :lol: , замириса на четки, но се "поокара", хвърлих го в шкафа с идеята да регулирам някой ден предпазителя на диска. Хубавото е че се регулират оборотите, иначе има мощ и като натиснеш копчето подскача със яко ручене :-D Но за 60лв е по добре отколкото да стържа на село с някоя ножовка... :-D

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: