Нека намерим най-тънките цени.
nikolovvd - майстор
Малки, като за рязане и огъване на крака на резистори, кондензатори, транзистори, диоди и т.н.
kpenchev - специалист
mitko64 написа:
Специално за гедоретата, тези умора нямат. За 15.02 в Германия, нов модел на 3/8 са приготвили http://www.lidl.de/de/powerfix-stecksch ... ig/p213489 .
Ще го отнеса като куцо пиле домат (ако се появи при нас) ... една от целите в живота ми е да колекционирам Лидълските гедорета :-D :lol: :?
Svetoslavoff1 - майстор
Мнение за мултитула от последната брошура?
savagebs - специалист
Уважаеми колеги от форума, искам да изразя крайно негативното си мнение относно подръжката на инструменти купувани от Lidl.
Като са нови и работещи добре, имате гаранция стига да си пазите касовата бележка, в случая аз съм я загубил а спусъка на перфоратра който съм закупил от LIDl не работи,машината да е пробила 20 дупки. Свързах се с оторизиран сервиз Бушона ЕООД да ги помоля да ми пратят ключ и вижте какво ми отговориха.

Здравейте .
Описана е процедурата която е съгласно немската фирма производител . Части не се продават . Ако имате документ за покупка уреда се заменя с нов . Уредът не подлежи на извънгаранционен ремонт .


Поздрави

Това е отговор от "оторизирания" сервиз Бушона ЕООД.
Да не говорим че на сайта има информация, че имат гаранционен и след гаранционен сервиз.
Повреди ли ви се инструмента и затрита касова бележка инструмента в кофата.
Повече "инструменти" боклуци от лидъл аз няма да купя а имам доста в интерес на истината.
nbr - специалист
kpenchev написа:
mitko64 написа:
Специално за гедоретата, тези умора нямат. За 15.02 в Германия, нов модел на 3/8 са приготвили http://www.lidl.de/de/powerfix-stecksch ... ig/p213489 .
Ще го отнеса като куцо пиле домат (ако се появи при нас) ... една от целите в живота ми е да колекционирам Лидълските гедорета :-D :lol: :?
:supz:
torbalan - Дървен философ
savagebs написа:
Уважаеми колеги от форума, искам да изразя крайно негативното си мнение относно подръжката на инструменти купувани от Lidl.
Като са нови и работещи добре, имате гаранция стига да си пазите касовата бележка, в случая аз съм я загубил ...
Е, от какво точно не си доволен? Че не са ти пазили касовата бележка ли?
Или че не разполагат с частта, която ти е необходима.

На мен два пъти ми сменят ексцентрик шлайфа (не че е калпав, ми аз доста зор му давах), а един път ми върнаха парите за една машина, която не ми харесваше. Проблема беше, че беше изтекъл единия месец, през който имам прарво да я върна, но хората се съгласиха и ми върнаха парите. Иначе трябваше да я ремонтират, че изгоря...

И между другото - колега каза, че в Козлодуйския Лидъл имало много оберфрези...
Kasap - специалист
torbalan написа:
savagebs написа:
Е, от какво точно не си доволен? Че не са ти пазили касовата бележка ли?
Или че не разполагат с частта, която ти е необходима.
Вероятно колегата е недоволен от признанието, че продават машини-еднодневки:
Уредът не подлежи на извънгаранционен ремонт .
torbalan - Дървен философ
Цитирания колега мрънчеше не от инструмента, а от отношението към клиента...

Отделно, че след един час ходене по железарии, ще намери въпросния ключ. Абсурдно е да е произведен специално за тази машина..
sstefanov - майстор
lov написа:
То са си зенкери ама и аз нали за това писах по горе. И аз ги диря че дори и свредлата. Не са зареждали в нашия магазин от тях. Карат вече дай да отбием номера че го има в брошурата.
То освен някой колега да се смили над нас и да праща.
Вчера им звънях по телефона и днес ми съобщиха, че артикулът е изчерпан.
Георги Иванов(алцек) - специалист
sstefanov явно ще се появят в OLX ,трябва да се следят обявите.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: