Нека намерим най-тънките цени.
grizan1980 - специалист
Andisi написа:
potrebitel22 написа:
sstefanov написа:

Вчера им звънях по телефона и днес ми съобщиха, че артикулът е изчерпан.
Артикула не го е имало. Пуснаха го в онлайн брошурата, после я редактираха и я няма
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=960
В книжната може и да ги има нещата, но са ги махнали, мен това ми направи впечатление и питах по-рано. Не че ще ги купувам, защото нямам идея оберфреза как се ползва.
Зенкери имаше и в магазина в София, Младост 3 и в Перник на пазара. Не знам кога и какво са редактирали, но аз понеже имам други и не си взех.
Всичко го имаше от брошурата , но беше в по 2-3 бройки. Това беше в 7-30 сутринта. Вечерта бяха останали свредлата за тапи само и замбите.
savagebs - специалист
Писах и на производителя компернас за това че ми трябва ключ с кратко обяснение, да видим дали ще реагират
иначе имам дрелка айнхел, имаше повредено голямо зъбно колело, майстор в Бургас ми го смени за 10лв а за перфоратора каза че ключове няма. Въпроса е принципен ключ може и да се намери от някъде , работи и така но много ме ядосаха.
Хм бях загледай още от преди настолната бормашина преди я пускаха за 200лв макар в белия свят да е 60 евро, та въпросната машина има ход на патронника 5СМ което според мен е малко, не че не може да отвиеш и да бутнеш плота на горе но е глупаво, другото е гледах един клип в youtube с въпросната настолна машина, ами много паянтова ми се вижда и след това за частите не мерси.
Другото някой обръщал ли е внимание касовата бележка след година как нищо не се чете каква гаранция какви 5 лева.
Относно свредлата и зенкерите които бяха пуснали който не е успял да си купи да влезе в www.aliexpress.com да напише в търсачката drill bits и да си хареса някое от стотиците възможни свредла зенкери или каквото се сети като и цената е по добра.
nanobanano - специалист
Касовите бележки се пазят в найлонче ,за да са далеч от влагата!
mgbagera - специалист
Или си ги преснимваш за още по сигурно. Проблема с касовите бележки е почти навсякъде :sad:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
nanobanano написа:
Касовите бележки се пазят в найлонче ,за да са далеч от влагата!
ксерокопие
Svetoslavoff1 - майстор
Chefo77 написа:
Svetoslavoff1 написа:
Svetoslavoff1 написа:
Мнение за мултитула от последната брошура?
Плахо да повдигна въпроса си, че 8-ми наближава.
Аз съм дал мнение малко по-напред, но за 280 модела.
Извинявам се, малко отсъствах и ми се губеха няколко страници от темата.
Kasap - специалист
Не са го пускали тоя мултак. За парите си изглежда идеален. Аз отнесох един от акумулаторните - ей така, за всеки случай. Ако потрябва за дреболийки - да не разпъвам кабели из двора. Трябва да отбележа, че съм доволен. :partyman:
mgbagera - специалист
http://www.lidl.bg/catalogmedia/bg/arti ... 3_04_f.jpg
Този набор за гравиране на стъкло ли е ?

Трябва ми нещо с което да издълбая малка дупка в твърд материал. Материала е като на транзисторите и интегралните схеми. Какъв инструмент ще ми трябва за тази цел ?




П.П: Може би нещо такова но да не е за дърво :?
http://www.aliexpress.com/item-img/6pcs ... .11.ZdczeN#
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ееее, да не е свредло за бетон. Другите стават
mitko64 - майстор
savagebs написа:
Писах и на производителя компернас за това че ми трябва ключ с кратко обяснение, да видим дали ще реагират
иначе имам дрелка айнхел, имаше повредено голямо зъбно колело, майстор в Бургас ми го смени за 10лв а за перфоратора каза че ключове няма. Въпроса е принципен ключ може и да се намери от някъде , работи и така но много ме ядосаха.
Хм бях загледай още от преди настолната бормашина преди я пускаха за 200лв макар в белия свят да е 60 евро, та въпросната машина има ход на патронника 5СМ което според мен е малко, не че не може да отвиеш и да бутнеш плота на горе но е глупаво, другото е гледах един клип в youtube с въпросната настолна машина, ами много паянтова ми се вижда и след това за частите не мерси.
Другото някой обръщал ли е внимание касовата бележка след година как нищо не се чете каква гаранция какви 5 лева.
Относно свредлата и зенкерите които бяха пуснали който не е успял да си купи да влезе в www.aliexpress.com да напише в търсачката drill bits и да си хареса някое от стотиците възможни свредла зенкери или каквото се сети като и цената е по добра.
Нещо си в грешка колега, цената беше 149лв., сега е с 10 отгоре. Къде е 60 евро? Просто НЯМА такава цена за 500вата и 16мм обхват на патронника. Повечето модели които се предлагат са също с 5см ход. Тези с 8см. ход на шпиндела и зъбен гребен на масичката почват по спомен от 300лв. нагоре. Имам въпросната колонна и съм доволен, вярно има слабости, но за железа върши работа. За дърводелство вярно и е плитък хода, а не е с рейка на колоната и ако повдигаш масата се измества отвора.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: